Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért élveztem jobban ezt?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élveztem jobban ezt? (Nyalás)

Figyelt kérdés
Amikor simán csak nyaltak, és én feküdtem,nem élveztem annyira, de amikor a férfi arcára ülve nyalattam magam,azt már nagyon is. Ennek milyen magyarázata van? Tapasztalatok?

2017. júl. 29. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Intenzívebb, mert jobban nyomódik a nyelvéhez, illetve a szájához a punc*d, és az is elképzelhető, hogy mivel extrémebb a "facesitting" jobban izgultál rá.
2017. júl. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Honnan az égből írtok ilyenkor azt mond meg!!! Mert unalmas már, hogy itt minden nő mennyire élvezi a nyalást, élőben meg olyat is nehéz találni, aki egyáltalán engedi... :(


29/F

2017. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1#: ez hasznos válasz,köszi!


2#: akkor az pech.. de majd összejön :P Amúgy Budapestről

2017. júl. 29. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
2-es nyugodjáá meg, sok nő van, aki élvezi élőben is. :)Én pl.imádom, nélküle nem is szex, a szex. :P
2017. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2-es azért nem engedik neked mert nem vagy elég vonzó számukra, nem azért mert nem szeretnék. A nők legalább 90%-a szereti.
2017. júl. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!