Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire lehet gaz hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet gaz hogy a férfiak be tudják tartani a hűséget ha egy viszonylag jó csaj nyomul rájuk aki szexet akar?

Figyelt kérdés
2017. júl. 28. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:

attól függ ki az a férfi, nem olyan nehéz hűségesnek maradni, főleg egy jó kapcsolatban

de persze van akiket a farkuk irányítanak

2017. júl. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem nőként nehéz betartani ezért reménykedtem hgy a pasiknak is
2017. júl. 28. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Elarulom, hogy a pasik 99%ara nem hogy nem nyomul senki de meg szexet is nehezen talal.
2017. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet de én meg nyomulni akarok egy 40 éves pasira de van vkije régóta barátnője és nem akarom hogy kosarat dobjon ezt kéne tudni biztosan..
2017. júl. 28. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#3 igaza van!

Egyébként bő egy hónapja van barátnőm akire tényleg azt mondhatom hogy összeillünk következésképpen jövedelmező kapcsolat lesz azonban már két csajtól kaptam "ajánlatot" egy dugásra... Ha nem lenne barátnőm benne vagyok viszont így semmiképpen. Nem fogok egy remek kapcsolatot feladni egy-egy kúrásért bezzeg amikor egyedül voltam semmi nem volt. 23/F

2017. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 egyetértek veled egy kapcsolat fontosabb mint egy dugás! Jó lenne ha elgondolkodnál azon hogy nem teszed szándékosan tönkre egy másik pár kapcsolatát! Egy két csaj nekem is ajánlott már dugást belegondoltam és azt mondtam nem a végén kiderült hogy az egyiket a csajom küldte rám hogy elhajlok e egy cicanacis kilógó tangás csajra de áttmentem a pródán és ezért otthon jól megdugtam a mára már 2 éve feleségemet ja jut eszembe megemlíteni nekem ő az első barátnőm és elötte még dugni se dugtam...
2017. júl. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!