Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex kapcsolatban tobbet akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex kapcsolatban tobbet akar a csaj. Ti mit tennetek?

Figyelt kérdés
Par eve kissebb nagyobb kihagyasokkal osszejarunk egy lannyal. Mostanaban minden hetvegen. Eddig azt mondta nem is akar komoly kapcsolatot de egy ket honapja eszrevettem, hogy kezd tobbet erezni irantam es ebbol volt mar nehany konfliktus is. En ugy erzem nem tudnek vele kapcsolatban lenni, de nem is akarom megszakitani ezt a viszonyt, mert mindkettonknek nagyon jo a sex. Ti mit tennetek a helyemben?

2017. jún. 9. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Megszakítanék mindennemű kapcsolatot vele.

Csak bonyodalom az egész

2017. jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igy nem tudom h nem velem történik most ez. munkámbol adódóan elkel utazzak néha 2-3hétre. nekem egyszerü lenne egy ilyen döntés. ha otthon vok dugnám, ha nem vok otthon ak nincs mit tenni. hiába akarna többet.
2017. jún. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Legjobb dolog az lenne ha megszakitanád a kapcsolatot. Neki is jobb lesz, ha te nem akarsz komoly kapcsolatot tőle
2017. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha igazi férfi lennék, aki szereti a nőket, ez számomra nem lenne kérdés. Természetesen folytatnám vele a kapcsolatot és többször beszélgetnék vele, nem csak szexelnénk.
2017. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért nem jöttök össze komolyan?
2017. jún. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szexualisan mindig nagyon fel tud izgatni es jol erzem magam vele, abban a 2-3 oraban. De erzelmileg nem erzek semmit (vagy mar semmit). Nekem egy kapcsolathoz erzelem is kell. Sajnos van egy olyan stilusa, amit hosszu tavon nem tudnek elviselni szerintem. Ezert is nem tudom, mit csinaljak. :)
2017. jún. 9. 15:56
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Az az ő baja ha tobbet érez, mit foglalkozol te ezzel?
2017. jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szakítanék vele.

Ugyanis egy szexkapcsolat addig működik, amíg mind a két fél ugyanazt akarja. Nálatok ennek lőttek.

Hiába jó a szex, viszont ha te nem érzel iránta semmit, akkor lelkileg sérülhet ebben a kapcsolatban és ha ezt eljátszod, akkor az ő hozzáállása is olyan lesz és hidd el, hogy a szex sem lesz már vele olyan jó, mert nem fog veled szexelni sem, vagy az érzelmeket, a személyes dolgokat fel fogja emlegetni.

Ha nem akarsz tőle komolyat, akkor szerintem váljatok el békében.

2017. jún. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8:

Könnyű azt mondani.

A szerelmes fél ilyenkor kezd el alkudozni, kunyeralni. Aminek epp akkor nehéz ellenállni amikor az ember érzelmileg semleges es szexuálisan pedig kiválóan kiszolgált.


Ilyenkor annak kell tudni erősnek lenni aki érzelmileg érintették vált a kapcsolatban. Az érzelmileg semleges féltől várni a szerelmes fél eltaszitasat sztem bajosan lehet.

2017. jún. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Így is fájni fog de ha most szakítasz akkor talán megelőzöd h mégrosszabb legyen neki.
2017. jún. 10. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!