Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok nyalni. Mit tegyek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok nyalni. Mit tegyek? (Nem hinném, hogy tehetek róla)

Figyelt kérdés
A legnagyobb gondom, hogy iszonyatossan róvid a nyelvem. Alig tudom kinyújtani... így konkrétan rá kell tapadnom, viszont az orrom meg kicsit nagy, és úgy meg nem kapok levegőt... barátnőm irányított, csak a csiklóját tudtam izgatni, egyszer sikerült élvezésig, de már majdnem felszakadt a nyelvem alatt ami odafogja (bocsi, nem tudom, mi a neve) és emiatt nagyon-nagyon rosszul érzem magam, mert Ő nagyon lelkesen és ügyessen szokott szopni, és nem ritkán. Én annyira megtenném, hogy kinyalom belőle a lelket is, de a hüvelbye be se tudok nyalni... esetleg valamivel tudnám orvosolni? Vagy csak annyi a megoldás, hogy gyakorlok, hogy minnél tovább tudjam vissza tartani a levegőt? (És amúgy én nagyon édes szájú vagyok, viszont a puncinedv nekem kicsit túlsavanykás. Esetleg ha több édeset etetek vele jobb lenne? Nem nagy gond, én így is meg akarom tenni, csak egy apróság.) Már sok mindent elolvastam és sokszor próbálkoztam, és annyira szeretnék így is többször is örömet okozni neki... kérlek komoly válaszokat adjatok! Nem kellenek a szemétkedések!

2017. júl. 25. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

A nyelvedet nem tudod megváltoztatni, maximum ha felvágatod, mint a KISS egyik tagja. De gondolom ezt nem szeretnéd. Vagy értesd meg vele, hogy neked ez nem megy, vagy gyakoroljatok. Szerintem megtudnátok találni a megfelelő pózt, hogy jobban hozzáférj a lényeghez. A partnered is tud pózt változtatni..gyakoroljatok, próbálkozzatok.

21/L

2017. júl. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
amennyire igyekszel terelni magadról a felelősséget, azt gondolom h szimplán nem is akarod csinálni
2017. júl. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Legfeljebb üljön óvatosan a szádra, és mozogjon rajta kényelme szerint. Te meg puszilgasd, ahogy csak bírod. Egyébként a spermházo hasonlóan a puncit is lehet "ízesíteni" ananász, joghurt, narancs, grapefruit segítségével.
2017. júl. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyelv féknek hívják

De a fagyit hogy nyalod?

Úgy kell a puncit is.

23 N

2017. júl. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A kettes kivételével köszönöm a válaszokat! A fagyit én kb a számba veszem :/ épp ezért. Tényleg nem tudom kinyújtani a nyelvem. Olyan félcentire tudom kinyújtani... és az alig jó valamire... már próbáltuk, hogy kutyában van, de akkor nem kaptam levegőt, és még elsem értem. Hogy feküdt úgy is. Max még a lábát emelhetné meg hanyatfekvésben talán. Nem tudom mennyire adna több esélyt. Hát köszönöm a válaszokat! :)
2017. júl. 25. 14:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Szívogasd a csiklóját.
2017. júl. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elmész dokihoz, nyelvféket elvágatod és máris öltögetheted a nyelvedet kedvedre.

Addig max hátulra dugod az orrod:P

2017. júl. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy Le van tapadva a nyelv fék? Általában ezt már Baba korban észre veszik és felcsípik.

Orvosnál voltál hogy nem tudod ki nyújtani a nyelved?

2017. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem voltam még -e miatt, nem volt eddig még gondom vele :/ szóval nem tudom. Elvileg nem volt bajom. Nagyjából addig ér a nyelvfékem ahol az ínyem feljön a fogakhoz. Akkor az a baj? Még nincs rajta, de pont elötte van. Akkor ez azt jelenti, hogy letapadt?...
2017. júl. 26. 16:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézzétek én voltam 88ban KISS koncerten azóta tudok nyalni :) Ez komoly. F
2017. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!