Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőktöl kérdezem, hogy nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktöl kérdezem, hogy nektek mennyire jön be egy eléggé szőrös, bár rendszeresen nyírt férfi? Én ilyen vagyok. F29

Figyelt kérdés
2017. júl. 23. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyu,ha lesz nőd,akkor majd megkérdezed tőle,hogy tetszik-e így vagy hogy legyen.

Semmi értelme itt megkérdezni mert ha én azt mondom,hogy nekem nem tetszik,meg még vagy száz csajnak,akkor az nem azt jelenti,hogy a leendő lánynak sem fog.

2017. júl. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nők fejében mindig van egy elgondolt ideális férfi, ami teljességgel ellentétes lehet a te megjelenéseddel, viszont ha elég megnyerő tudsz lenni, humoros, intelektuális, romantikus akkor az elül tudja írni a fejükben kialakult vágyképet. Szóval n törődj vele, mennyire vagy szőrös, a nekd való csaj, úgyis minden részeddel szeretni fog. :)
2017. júl. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Közben gondolkodtam, nem biztos, jogy ide kellett volna kiírnom a kérdésem. Ez nem (csak) szexuális jellegű érdeklődés volt.

2017. júl. 23. 23:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem ha egy férfi nyírja magát, az nekem annyira természetellenes... Vagy mit jelent az eléggé szőrös? Mert ha az már szőrmepulcsira hasonlít az is gáz...


De amúgy nekem ez elég hátul van a fontossági sorban, igazából ezek miatt senkivel sem szakítanék, vagy mondanék neki nemet ha egyébként meg bejön.

32N

2017. júl. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!