Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire baj egy párkapcsolatb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj egy párkapcsolatban, ha a férfi rendszeresen Dominához jár?

Figyelt kérdés
A férfi sikeres, kiemelkedő anyagi helyzetben van és a nő szereti, boldogok együtt. Csak erre jön pluszba, hogy a férfi szinte minden héten eljár egy- vagy több Dominához, akik elsimítják az értékrendjét, megalázzák, helyre teszik, stb. A párkapcsolatbéli nő természetesen nincs tájékoztatva. Hosszabb távon milyen jellegű problémák merülhetnének fel? Köszi a válaszokat!

2016. okt. 12. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hàt ha mondjuk a "pàrkapcsolatbéli" nonek tudomàsàra jut a dolog, az okozhat problémàt!
2016. okt. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyanolyanok, mint ha prostihoz járna. Félreértés ne essék: a nyújtott szolgáltatás jellege más, de az erkölcsi vonatkozások ugyanazok.
2016. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%

Férfi ?

Az ilyen nem férfi csak egy töketlen korcs.


19/ffi.

2016. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát mellettem ne járjon Dominához... Mondjuk én nyitott vagyok ilyen téren.. De ha nekem nem jönne be a dolog és neki ez nagyon fontos lenne szinte létfontoságú és én nem tudnám neki megadni akkor mondanám hogy keressen olyan lányt aki ezt teljesíteni tudja.. De akkor engem felejtsen el mert nekem egy párkapcsolatba nem fér bele hogy el megy máshova élvezkedni.. Úgy érezném hogy Nőként megbuktam és nem tudom kielégíteni a páromat.. Szerintem fordított esetben vérszemet kapnának a pasik.. 22 L
2016. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!