Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 85kg vagyok mégis szeretnek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

85kg vagyok mégis szeretnek a pasik. Erre mi a magyarázat?

Figyelt kérdés

Próbálok mindig csinosan felöltözni, de nem kirívóan. 85 kg vagyok, van seggem, mellem combom, minden. De arányosnak mondanak. Szeretek magassarkúban lenne, egyébként alacsony vagyok. Alig 170cm. Ennek ellenére szeretnek a pasik, nem szoktam élni a lehetőséggel, amúgy nem nagyon van önbizalmam, nem mernék levetkőzni előttük :D

De jól esik, hogy néznek, vagy épp tesznek valami megjegyzést, hogy jól nézek ki.

Egyébként lehet hogy a személyiségem miatt van ez és nem a kinézetem miatt? Alapból mosolygós vagyok, szeretek hangosan nevetni, mindenen tudok, még a nem vicces dolgokon is. Egyszer azt mondta rám egy pasi hogy imádni való vagyok.


2017. júl. 23. 12:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet. Lehet szép az arcod, a nagy melleket is megnézik a pasik, vagy a kerek feneket akkor is ha nagyobb. A súly-magasságod alapján még nem vagy az az elfolyósan elhízott kategória ezért nyilván ha azért vannak formáid akkor észre is vesznek hiába nem vagy pálcika. Nyilván a jó személyiség sem utolsó, de azt senki se veszi észre amíg meg nem ismer jobban :) 27/F
2017. júl. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
neked lehet jól állnak a teltebb idomok
2017. júl. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
"van SEGGEM, MELLEM"... egy bizonyos társadalmi réteg alatt ennyi épp elég
2017. júl. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem annyi oka van hogy a mai pasiknak nevezett egyének örülnek ha lyukat kapnak...
2017. júl. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kultúráltabb baráti társasagban tapintatosak a srácok a ducibb csajokkal. Mi is figyeltünk rá, hogy ha eljött velünk bulizni pár baráti társaságba tartozó jó csaj, akkor a ducibb baratnőjükkel is figyelmesek voltunk. Pár ital után, meg volt aki már kezdte szebbnek is látni az ilyen csajt, főleg ha tapizás miatt előtte a jobb csajok már elzavarták. A duci csaj meg úgy élhette meg az estét, hogy szuper srácok táncoltatták az este elején, majd az egyik ráhajtott és haza is vitte... A csinos barátnői meg kapás nélkül mentek haza.
2017. júl. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Bármilyen erősen próbálja is belénk súlykolni a média nem "az ideális" külső a legfontosabb a vonzalom kialakulásához. Amúgy miért probléma ez neked? Lehet hogy az arcod nagyon szép, vagy jó illatod van.
2017. júl. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kép esetleg?
2017. júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

És mit érsz el azzal, ha tetszel a férfiaknak, de nem mersz levetkőzni elöttük?

Tehát neked elég az hogy tetszel néhány emernek, és ennyi?

Ebből nem lesz kapcsolat..

2017. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nem is szeretnék kapcsolatot, nem probléma ez nekem, örülök neki persze, ha tetszem valakinek, de szerintem ezzel mindenki így van, függetlenül a súlyától, magasságától.

Itt nem arról van szó, hogy egy buliba, piásan hogy viselkedik velem valaki. Csak egy sima vásárlás alkalmáról beszélek pl.

Az meg hogy örülnek hogy lyukat kapnak, az sem állja meg a helyét, mert soha nem volt semmi ezekkel a férfiakkal. :)

2017. júl. 23. 13:16
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt gondolom a 3-as válaszoló elmondta a lényeget az egészről! Ugyanez a véleményem!
2017. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!