Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincsenek szexre alkalma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek szexre alkalmas pasik?

Figyelt kérdés
Teljes mértékben lemondtam róla, hogy érzelmi és szellemi intelligenciával rendelkező férfit találjak, így marad a szex, de úgy tűnik ahhoz is "buták" a pasik. Az összes hisztis, problémás, állandóan írogatnak, nem tudnak kommunikálni, nincs tartásuk és persze szexig sem jutunk el mert annyira buták hogy idő előtt kiábrándulok és aztán bottal sem piszkálnám már...
2017. júl. 23. 11:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Kérdező ha nem jó neked a férfiak ott vanak a nők vagy a kutyák.Ugy is sok nő szexel kutyával és azt mondják nekik állattal sokkal jobb hát ez sem értem de ez van.
2017. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
A nőkkel is ez a probléma. Nem érdekli őket semmi, így talán lehet velük beszélni 1 témáról, de arról is csak pár mondatban. A szexuális rész ennek ellenére jó velük, az elvárásaik teljesíthetőek lazán. Mondjuk azon leakadtam, hogy egy nyalás az minimum 40 perc, fenékkel együtt...
2017. júl. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresed. Valószínűleg a saját mentális szinteden, ezért "buta" mindegyik ;).
2017. júl. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

ma 00:34


Aki személyeskedik, annak mentális problémái vannak :)

2017. júl. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Vannak. Igaz, amígmegtalálod őket, sok olyannal futsz össze a neten, aki írni sem tud rendesen, vagy nincs szexuális kultúrája. Szelektálj, és ne add fel!
2017. júl. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!