Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincsenek szexre alkalma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek szexre alkalmas pasik?

Figyelt kérdés
Teljes mértékben lemondtam róla, hogy érzelmi és szellemi intelligenciával rendelkező férfit találjak, így marad a szex, de úgy tűnik ahhoz is "buták" a pasik. Az összes hisztis, problémás, állandóan írogatnak, nem tudnak kommunikálni, nincs tartásuk és persze szexig sem jutunk el mert annyira buták hogy idő előtt kiábrándulok és aztán bottal sem piszkálnám már...
2017. júl. 23. 11:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Kérdező 95% hogy benned van a hiba.Vagy hü.ye vagy vagy rossz helyen keresel, így vagy úgy de mindkét esetben te vagy a hibás.
2017. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Hát, biztos velem van a gond, neten ismerkedtem szexkapcsolat céljából, egyértelműen csak kölcsönös szimpátia alapján, lehetőleg "hosszútávon", mert nem akarok egyikről másikra mászni.

Nem várok el semmi extrát, rendelkezzen alap intelligenciával, lehessen 2 menet között valamiről beszélgetni, legyen szexuális kultúrája, tehát előny ha tapasztalt de még ez sem feltétel. Alapjáraton mackós pasik jönnek be, de igazából a kisugárzás a legfontosabb tehát mindegy mekkora a bicepsze és nem kell kockás hasa legyen, ha működik a kémia akkor szuper minden. Viszont tartsuk tiszteletben egymás privát szféráját, ne legyünk ismerősök Facebookon, stb. Ehhez képest ahogy megtudták a teljes nevem, azonnal megkerestek Facebookon, az, hogy ne írjanak állandóan, kizárt. Idegesít az állandó pittyegés, de mintha ők nem dolgoznanak, képes 0-24ben írogatni, az főleg kicsapja a biztosítékot mikor meg akarják mondani, hogy mit csináljak. És az állandó kép-küldözgetés is zavaró, tekintve hogy nem fogok idegeneknek intim képeket küldeni, és ha szabadnapom van, nem fotózkodassal akarom tölteni, mert mondjuk főzök-mosok-takaritok, tehát van jobb dolgom. Meg amúgy sem fotóalbum akarok lenni hanem hús-vér nő, heti 2x. Aztán ha túl vagyunk a kezdetleges bizalmatlanságon, és x ideje működik a viszony, akkor lehet huncut fotókról meg egyebekről beszélgetni.

2017. júl. 23. 12:29
 13/25 anonim ***** válasza:
Tudlak sajnálni.
2017. júl. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

What?

Nekem az a kérdésem miért nem lehet szexre alkalmas nőket találni.

Érdekes hogy ugyanaz a problémám mint neked.

Merre laksz?

2017. júl. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Bocs, de ha szexpartnerkeresőn anyagiaktól mentes kapcsolatot keresel, akkor tutira nagyon csúnya lehetsz. Régebben amikor körülnéztem, aki nem volt 100%-os prosti, de valahogy kinézett, arról mindegyikről kiderült, hogy "anyagi támogatástól nem irtózó férfit" keresnek...
2017. júl. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
15#, nem szorulok rá más pénzzére. Ha ez egyúttal azt jelenti, hogy csúnya vagyok, akkor legyen igazad :D nekem teljesen mindegy mit hiszel.
2017. júl. 23. 12:45
 17/25 anonim ***** válasza:
Te sem lehetsz egy matyóhímzés, az írásod alapján nem kár érted. :)
2017. júl. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Nem egyszerü a helyzet.

Én dominans nőt keresek alkalmi kapcsolatra, és ugyanabba a 3 kategóriába futok bele. 1: nem használ írásjeleket, valami buta putriszökevény lehet, itt rögtön be is fejezem velük.

2: full profi a leírt dolgok alapján, mint egy igazi profi domina, de találkozni 2 het beszélgetes után se lehet, vagy eltünik.

3: önbizalomhiányos szexéhes lányok, akik nem tudják mi az a bdsm, sajat ötletük nics, de ha én írok valamit az belefér nekik, csak valaki vegre dugja már meg őket.

És én akár még szexmentesen is szolgálnek nöt, de így se könnyű a helyzet.

2017. júl. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
18# írj privátban!!
2017. júl. 23. 13:18
 20/25 anonim ***** válasza:
Nyilván sok ilyen lehet, de biztos van olyan aki megtestesítii az elképzeléseid.
2017. júl. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!