Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem érti meg, hogy nem szerete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érti meg, hogy nem szeretem az erőszakosságot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy a baratommal egy eve egyutt vagyok. Au elején nagyon jo volt minden, szexuális téren is. De mostanaban egyre durvábban akarja a szexet. Nem azt mondom en se vagyok prud de mindent en se vallalok be. Sokszor beszeltem vele,hogy ne ezr csinalja,de ot nem erdekli annyira.ezert belementem.de hat nekem nem volt jo. Szerintetel mit tehetnek h megertsen?bocsanat telorol irok a helyesiras ezert ilyen ramaty.

18 L



2017. júl. 22. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
rugd ki
2017. júl. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ramone ***** válasza:
100%
Mondj neki nemet ... Ha nem áll le akkor kalap kabát
2017. júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 RRR ***** válasza:
100%
ha nem egy tárgykánt kezelne ,nem lenne ez.....ha nem változik :csere...keress egy normális,kedves férfit
2017. júl. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondtad neki hogy neked nem jó és ő ennek ellenére csinálja akkor kuka
2017. júl. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Halott ügy. Abszolult nem érdekled csak magát nézni.

Önző és nem érdekled kicsit sem.

2017. júl. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia 22/f. Zsarold meg hogy dobod ha ezt folytatja tovabb ennyi. Mindig tisztelni kene egymast de a baratod nem tisztel ugy gondolja te csak egy eszkoz vagy. Legy bator.
2017. júl. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

HA nem érti meg akkor hagyd el! Egy idő után a szextől is el fog menni a kedved és megtörve fogsz szakítani.

Az ilyen idiótát pattintani kell!!!


Én gyengéd vagyok. Ha gondolod megmutathatom. :D

2017. júl. 23. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolso te nem gyengéd, hanem végtelenül szánalmas vagy!


Kétdezö, szakits!

2017. júl. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen helyzetben vagyok én is.

Én párom is túlságosan imádja a durva szexet, nekem pedig néha már fáj. Csak nem igazán érdekli őt.

2017. júl. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!