Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor kell közölni egy új...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dickblood kérdése:

Mikor kell közölni egy új kapcsolatban, hogy nem szeretem ha valaki finnyás a szexben?

Figyelt kérdés
Nem igazán szeretném húzni az időt olyan partnerrel pédául aki nem szereti,ha kinyalják a punciát. Vagy problémát jelent ha érintkezik az ondóval.
2017. júl. 21. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Meg az elejen!!!!!!!!! 30/f
2017. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azonnal. Én szóba se állok olyannal, aki nem tolerálja, ha én valamit nem tolerálok.
2017. júl. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Feltétlenül az elején!!!
2017. júl. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
A dugási szerződés elso tervezetébe illik beleirni, a nő kötelezettségei fejezetbe
2017. júl. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Az eljén

De te se finnyáz ha seggbe aklak dugni egy mű brével

Nehogy már csak nekünk nőknek keljen minden szarba bele menni szex téren mert ha nem tesszük akkor már finnyásnak számítunk. Erről ennyit..

23 N

2017. júl. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Ahogy a szexuális dolgok szóba kerülnek, akkor már meg kell beszélni, hogy ki mit szeret, vagy mit nem. Tehát az elején tisztázni kell.

Csak ne így fogalmazz, mert az sértő lehet a másik számára és inkább unszimpatikussá válsz a szemében akkor is, ha egyébként semmi problémája a dologgal.

2017. júl. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

attól függ.

mert ha fiatal lányról van szó aki alakítható,akkor csak idő kérdése,hogy rávezesd mindenre és megtanítsd neki azokat amikre szükséged van és neki is megmutasd az élvezetek különféle módjait.

felnőtt nőnél viszont nálam kizáró ok a nem csinálom ezt nem csinálom azt.

volt olyan,hogy abbahagyta a farkam verését,mert már nem volt kedve tovább,mert az neki nem élvezet.

milyen empatikus érzék és szexuális kultúra szorult vajon az ilyenbe?te jó ég.

szóval már csak a strigula miatt végigszenvedem dugásig és direkt úgy dugom meg,hogy csak nekem legyen jó közben aztán szevasz.

2017. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves ötös! Szóval segbe raknál egy műbrével? Azt hiszem ez már nem fér bele a normál szex kategóriába. Én pont nem szeretnék rákényszeríteni senkit semmire.De szerintem egy alap szexbe simán belefér a testnedvek keveredése. Ha valaki ettől undorodik attól nem szeretnék semmit.Neked miből áll egy aktus? Fütyi a punciba aztán hello?
2017. júl. 21. 22:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 2-3. esti beszélgetésben amikor a csúszósabb témákra terelődik a szó. Vagy ha beadja a derekát és ledöntöd akkor akkor.
2017. júl. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 Nekem meg az arcra élvezés nem fér bele a normális szexbe. Ez csak egy példa a sokból.
2017. júl. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!