Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb nők, ti próbálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nők, ti próbálnátok fiatalabbal?

Figyelt kérdés

Valamiért mindig érdekelt milyen lehet szexelni idősebb nővel, vagy legalább alap dolgokban részt venni, beszélni róla. Valamiért olyan misztikum. Mintha tudna valami újat, valami jót.


De gondolom max valami modell alkatú, izmos sráccal történne ez. Van itt olyan, aki próbálta fiatal sráccal?


25F


2017. júl. 22. 18:41
 1/5 Spiritrobber ***** válasza:

Én már voltam idősebb nővel, nem voltam modell alkat és valszeg nem is leszek az soha :D


Ez nem ettől függ.

2017. júl. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 Mennyit fizettél érte?
2017. júl. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Nem. Nekem férfi kell.

38n

2017. júl. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Gyere :) 35/N
2017. júl. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Spiritrobber ***** válasza:

#2-es, Nem fizettem érte, lehet, hogy neked csak így megy, de a te helyzeted nem érvényes mindenkire.


Én úgy tapasztaltam, hogy az az érett nők érett pasikat akarnak legyen értelmes, intelligens. Ha kellően érett vagy hozzájuk akkor van esélyed arra, hogy több is legyen.


Biztosan van aki kifejezetten a friss húsokat kedvelik de szerintem ők vannak kevesebben mert egy érett nőnek általában nem az az igénye az, hogy a "fiát" dédelgesse.

2017. júl. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!