Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legerotikusabb álmotok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legerotikusabb álmotok?

Figyelt kérdés

2017. júl. 21. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

attól függ


volt lágy élvezetes szeretkezés

volt kemény durva szopatás és több

volt olyan amiben nem is szex volt, csak erotika

volt már olyan fétises álom amiről beszélgettem, de nem izgat

...


24F

2017. júl. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

A legjobb álmom: az osztály legszebb lányáról kiderült, hogy farka van, és a számba adta, én meg szoptam volna, de sajnos épp felébredtem


23/F

2017. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt nem tudoom.De a leghajmeresztőbb & erotikus,hogy egy 40 + os idegen pasi ágyában egy tizenéves /shemale/ lánnyal nyomtunk egy hármast!


Nem kell privi.Ennyi volt és PONT!

2017. júl. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

@2


Wow, az durva lehetett. :)


Nekem pont ma volt egy álmom. Sajna nagyon ritka, főleg az, amikor sikerül elélveznem is. :D Valami suliban voltunk feküdtem a padon valamiért. :D Beleült ruhástól egy lány az ölembe és elkezdett felállni a farkam. Féltem hogy gáz lesz, ha megérzi. Következő kép, hogy hason fekszik, simogatom és ujjazom majd beteszem neki és nagyon gyorsan elmegyek. Erre fel is ébredtem. :)

2017. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még az átkosban voltam fiatal, így a legerotikusabb álmomban Lenint láttam sapka nélkül. :-))
2017. júl. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!