Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egyszer kipróbálom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer kipróbálom a prosti munkát akkor menyire nehéz abba hagyni?

Figyelt kérdés

nem akarok örökre prosti lenni csak most van lehetöségem h dologozzak ismerösökkel nem örülök neki de most ez van

ha egyszer elkezdem nehéz kikerülni most csak pár hétig csinlnám


2017. júl. 21. 00:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

Simán abba lehet hagyni.

Én is csináltam 2-3 hónapig . de lett egy párom aki igazából vendég lett volna.. Azóta nem csinálom hogy megismertem ennek lassan 3 éve

23 N

2017. júl. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

ha privát vagy, saját lakás és satöbbi, nincs strici, akkor bármikor kiszállhatsz.

Viszont sokszor azért nem szállnak ki, mert ezt megismerik, tudják, hogy hoz a konyhára pénzt és úgy érzik csak ehhez értenek.

Viszont ha jön egy olyan ügyfél, aki 50+, büdös kanszagú, látszik, hogy azért megy hozzád, mert még bottal sem érnének hozzá a nők és olyan fárasztó a dumája, hogy nem csodálkozol, hogy fizet bármiért, akkor átgondolod, hogy ez e a te szakmád...

2017. júl. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Merre vagy és hány éves? Lakásra eljönnél cum-ra?
2017. júl. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

szerintem elég szomorú hogy valaki ebbe gondolkodik

komolyan azt akarod hogy ápolatlan igénytelen emberek dugjanak némi apróért??

többnyire aki jol néz ki és igényes nem jár prostihoz

ki tudja kitől mit kapnál el... szerintem nem ér anyit

lehet aránylag jól keresnél vele.. de milyen áron??

ha munka kell találsz, éhen biztos nem halnál és legalább nem a tested árulnád

és csak maga a tudat is hogy ebből éltél el kísérne életed végéig

szerintem gondold át

2017. júl. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Azóta eltelt az a pár hét. Gondolom, köszönöd a válaszokat. Mondjuk az a gáz, ha valaki elvárná, hogy sokezret fizessenek neki, de cserébe még egy köszönömöt sem képes kinyögni.
2017. aug. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Vagy nem csak cserébe, hanem úgy általában se. Az emberekkel foglalkozni is tudni kell(ene).
2017. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kipróbáltad?
2020. szept. 5. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!