Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek mennyire fontos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire fontos a kidolgozott férfi test?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kezdtem el edzeni, szóval nagyon az elején tartok még, sőt még jó sok idő kell, hogy látszódjon is valami szerintem. (képet tudok küldeni válaszért cserébe, hogy mennyire vészes a dolog vagy sem)
2017. júl. 19. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nem fontos . Mert nem jönnek be az izmos pasik. Én az arany középutat szererem Ne legyen Swarchenegger de ne legyen Hájas Disznó mint Molnár Krisztián ( Ő egy youtube-er)
2017. júl. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Nekem az jön be, amikor izom és háj is van a pasin. Majd keresek képet.

Egyszerűen bolondulok az olyan testalkatért.


A nagyon kidolgozott testet is megnézem persze de az olyan férfi mellett nem mernék egy jót enni. :D

2017. júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kép? Ha jól csinálod 1 hónap után látni lehet rajtad. Az elején a leggyorsabb a fejlődés.
2017. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Nekem sem fontos :)
2017. júl. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Fontosnak nem tartom..., de egy természetes izomtömegtől, tény, hogy jobban nedvesedem.
2017. júl. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy kép jöhet ide :P
2017. júl. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Nekem nem fontos, elvégre nem a kidolgozottsága miatt szeretek meg valakit.

Mostani barátomnak se kockás a hasa és nekem így jó. :)

2017. júl. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tetszik az izmos testalkat, de nem olyan fontos. Csak ne legyen kövér meg csontváz, és akkor már jó. :)
2017. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mr rex ***** válasza:
hát minden csaj más tipusú férfira bukik, nem mindenkinek jön be. De a természetesen szép, esztétikus, sportos izomzat biztos hogy soknak bejön. Én is elég régóta gyúrom a vasakat, már nem panaszkodhatok túl sokat. Bár a hasamon van még egy kis felesleg, de már halványan láthatók kockák. Ez nem fog neked gyorsan kialakulni, de a tény az hogy az első pár hónapban nagyon sokat fejlődhetsz, látványos lehet a dolog ha jól és keményen edzel. Inkább fontos az a csajoknak, hogy legyen önbizalmad, humorod, karizmád, szexuális kisugárzásod. Ezek többet fognak a latba nyomni
2017. júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszát plusz a véleményeket privátban (még annak a faszinak is aki megk**na:D)
2017. júl. 19. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!