Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már így?

Figyelt kérdés

Szűz partnerrel, vagy úgy, hogy ti voltatok szüzek és akkor vesztettétek el? Mindezt kapcsolaton kívül, vagy egyéjszakás szexben.

Mennyi ideje ismertétek a partnert a szex előtt?

Hányadik partnerei voltatok egymásnak?

Hány éves volt a partner?

Nemet és akkori kort is írjatok.


2017. júl. 19. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Mindenki, aki szexelt mar valaha, az szuz volt eloszor.


Igen

Kor

2017. júl. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam szűz, és a párom is természetesen.

Kor

2017. júl. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam szűz, akkor 120.

Kor

2017. júl. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Már nem azért de ha valamelyik fél szűz akkor Értelmetlen az a kérdés hogy " Hanyadik partnerei voltatok egymásnak" Hiszen az egyik félnek az Első volt.


A Pasi volt a szűz . kb 3 hónapja ismertük egymást egy baráti társaság álltal. A Pasi,23,5 éves volt. Neki kizárásos alapon az Első partnere voltam ( és az utolsó is)

Nekem Ő a 3. Parnerem volt Én akkor voltam 20,5 éves.. Utána nem sokkal összejöttünk. Lassan 2,5 éve vagyunk egy pár!!! Happy End ;)

23 N

2017. júl. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Na meg 1 kivancsi statisztikus
2017. júl. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, párszor már szexeltem úgy hogy éppen szűz voltam...

Ennek a kérdésnek semmi értelme.


Amúgy aki nekem vette el az nős volt, tehát eleve nem kapcsolat volt, legfeljebb szeretői, akinek pedig én vettem el évekkel később, az akár kapcsolat is lehetett volna, ő lépett ki pár alkalom után, vagyis azt sem nevezném igazán kapcsolatnak.

N, akkori kor

2017. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23 évesen vesztettem el a szomszéd lánnyal az idén tavasszal. Előtte volt már dolgom lányokkal csak velük az orálig jutottam el, hozzá kell tennem hogy elég válogatós voltam ezért sikeredett ez így 23 évesen, meg addig belevoltam teljesen zúgva másba. A kapcsolatunk azóta már véget ért mert szexuálisan nem illettünk össze, és nem megsérteni akarom mert tényleg jól éreztük egymással magunkat az elején csak kellő képpen nem volt elég szűk, és így jóformán csak ő élvezte az együttlétinket. Gyerekkoromtól ismertem már a gondolkodásmódunk az ellégé eltérő volt egymástól, nem tudom hogy mi vett rá hogy lefeküdjek vele mert nem igazán mondható az esetemnek, viszont később éreztem is iránta de neki ez csak kaland volt. F
2017. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Már párszor válaszoltam ilyen kérdésekre itt...

Én voltam a szűz (akkor 18/L).

5-6 hónapja ismertük egymást, barátok voltunk.

Szerintem egyértelmű, hogy nekem ő volt az első. Hogy én neki hanyadik voltam, azt szerintem nem akarom tudni. 30? 50? Fogalmam sincs, a lényeg, hogy sokadik.

20 éves volt (és még mindig annyi) a fiú.

2017. júl. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az első egy szűz lánnyal volt, kb 1 hónap ismertség után. Ő 17 volt, én pedig 19.

A második barátnőm is szűz volt. Vele sokat beszélgettünk skype-on, mielőtt találkoztunk. A második találkán dugtunk. Ő 19 volt,én pedig 20.

2017. júl. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az első szex előtt én szűz voltam,a csaj már nem. Nagyjából 3 napja ismertük egymást. Nekem ő volt az első, én meg neki a harmadik. Lövésem sincs, hogy hány éves volt, egyszer kérdeztem, de el is felejtettem. Első nap durván szétnyalatta magát, másnap volt hagyományos aktus. 31/f
2017. júl. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!