Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szexeltetek már fekete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szexeltetek már fekete ffi- val?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok. A kollégám fekete bőrű ffi. Nagyon izgatna a szex vele. Rámozduljak megéri? Normalos valaszt kérnék korral.
2017. júl. 7. 14:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%
Meg nem de ha adodna ra lehetosegem simman, mar csak azert is hogy lassam igazake a tenyek
2017. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Azt ugye tudod, hogy ezek a feka zsírpéniszek a valóságban nagyon puhapö csök, mert nem jut nekik elég vér belé, hogy megkeményedjen a bré. Kellemes lesz majd, amikor a 30 centis lagymatag falloszt úgy gyűri be a pitsádba. :D
2017. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem se elég erős a szívük, hogy belepumpálja abba a 30 centibe, legfeljebb félkemény lesz...

Amúgy a niggrók nem hiszem, hogy jók az ágyban attól, hogy nagy a farkuk. Mert hányan panaszkodnak, hogy hiába nagy a férfi farka ha nem tudja használni.


Amúgy szörnyen primitív népségek, hiába próbáljuk őket szocializálni évszázadok óta...

Nem megy. Mert túl állatiasak.


Meg a legrosszabb, hogy beszariak. Csak ilyen 5-10-es csordába mernek pofázni.

Míg egy valódi fehér harcos egyedül is nekimegy a túlerőnek. Ez a különbség, kedves nők. A vér a pucában.

2017. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nyugi, férfi a kérdező.

Igaz Zalán? :)

2017. júl. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
Hallod harmaik válaszoló te mit érzel? Azért van egy pár néger diplomata/orvos stbstb. És valószínűleg több eszük van mint neked, te korlátolt gyökér. :D
2017. júl. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Milyen jo hogy nem arrol kerdezett hogy milyen a neger farok anatomiaja, keringese...

Amugy ha izgatna, probald ki. Nem veszthetsz semmit.

28/F

2017. júl. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

Kizárt !

Taszítanak.


44 éves nő.

2017. júl. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mekkora méretre vágysz? 44F magánba is válaszolhtasz
2017. júl. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
én se szexelnék négerrel, képtelen lennék felizgulni rájuk.
2017. júl. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
És ha csak élvezni akarja?Ghana-i méretem van de fehérbe
2017. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!