Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyre gyengébb az élvezési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NikiDávid kérdése:

Egyre gyengébb az élvezési szintem miért?

Figyelt kérdés
Nehezebben élvezek el mint fiatal koromba, nem is olyan mély az érzés mint régen, van rá megoldas, tanács , köszönöm.

2017. júl. 17. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem megfelelő a partner, vagy te nem vonzódsz már hozzá, vagy monotonná vált?
2017. júl. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem jó a partner! Én pont fordítva vagyok. 47/F
2017. júl. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 pptomi ***** válasza:

Azt én is tapasztalom, hogy a kor előrehaladtával több idő szükséges hozzá. Nem tudom, hogy mennyi idős lehetsz, de ha változó korban vagy, akkor nem kell ezen csodálkozni.

Az orgazmus intenzitása sok dologtól függhet, pl. az izgalmi állapottól, a monotonitástól, vagy akár attól is, hogy csak a partnered miatt szexelsz épp, mivel te mondjuk nem kívánod jelenleg. Ezen lehet javítani némi fantáziával, spontaneitással, stb. Kerülni kell a rutinszerű szexet, kell bele változatosság is.

2017. júl. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
FogamzásgÁTló miatt ha csaj vagy
2017. júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért a nemedről, valamint korodról ejthettél volna pár szót, mert így elég nehéz korrekt választ, urambocsá' tanácsot adni.
2017. júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
25 lány nem szedek fogamzásgátlot
2017. júl. 19. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!