Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők melyik a kedvenc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők melyik a kedvenc pózotok es inkabb gyengebb vagy az erőteljesebb sexet szeretitek? Kort irjatok légyszíves.

Figyelt kérdés
2016. nov. 21. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A két kedvenc a kutyapóz és egy másik, aminek nem tudom a nevét :/

De úgy néz ki, hogy én a hasamon fekszem összezárt lábakkal, kitolom a fenekem, a barátom pedig a combjaim felett térdel és úgy csinálja^^


Amúgy pedig változó, hogy mikor melyik a jobb...nagyon jó az ha gyengéd, de időnként igénylem azt, hogy megmutassa nekem, hogy igenis ő a férfi és tud kemény lenni, ha kell :)

2016. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kutyapóz, lovagló, oldalról is szeretem.

Igazából mindenhogy szeretem :-))

23

2016. nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Altalaban az eroteljeset szeretem. Minden poz jo ha a partner jol csinalja. Az ágyban a kedvencem az mikor a labam felemeli es ő elottem terdel es ugy csinalja. Illetve hatulrol a kutyapoz de az is akkor ha kozben huzza a hajam szoval vadabbul.

Ami nem ágyban van de még nagyon jo, ha egy asztalra feltesz ami kb olyan magassagban van mint a penisze és a fejemhez tolja a lábamat és ugy kezd el megrakni. Illetve ha simán a falnak tol ugy hogy háttal álljak neki és erőszakosan beteszi kozbe huzza a hajam.

2016. nov. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Állva hátulról úgy hogy fogom a bokámat, szemből úgy hogy ülök valamin és a férfi áll vagy szemből amikor a férfi felemel és a fenekemet fogva "dobál". Csakis keményen, a gyengédből semmit nem érzek csak hogy van bennem valami.


24

2016. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Misszionarius

Gyenged

26/n

2016. nov. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hason fekve, egyik lábamat derékszögben kitolja mellém - máshogy be sem megy -, kutya, oldalt, misszi, de a lábam a nyakában.

Imádom, amikor vadul - ő is -, de ha gyengéd, akkor pedig úgy "megtölt" (pedig max. 15 cm), hogy az máshol jó érzés.

2016. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!