Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha tegyük fel az új...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha tegyük fel az új barátotoknak kisebb a pénisze mint az exeteknek azt hiányként élitek meg?

Figyelt kérdés
Tegyük fel évekig együtt voltatok valakivel akinek kb 18 cm a pénisze. Megszoktátok minden, jól esett. Azonban az új palinak meg kb 14-15 cm. Ezt hogyan élitek meg? A két srác közötti időtartam meg nem olyan sok idő, hogy összeszűküljetek.
2017. júl. 14. 14:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%

# 10


Szerintem azért gondolod, mert a farkad nagyobb, mint a logikai készséged. xD

2017. júl. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Nézd találkoztam nyújthatatlan rövid kis étvágyú nővel,meg hihetetlen élvezetes puncijúval akibe saját bevallása szerint akkora...meg volt kosárlabdázó nővel akibe mellém fértek volna 2en.Logikai készség?Nem tudom 11évesen rádiót építettem..
2017. júl. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem érzed, hogy ezzel pont saját magadnak mondtál ellent? :-)
2017. júl. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
24%
Logikai készségeddel éreztél már a méhszája alatti részt bármelyik nőnek?Szóval igen vagy nem?Nincs olyan hogy félig.Nem ér lepontozni én felpontoztalak;)
2017. júl. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

1) Persze, hogy a bánatba ne érzeném a méhszájam alatti részt??


2) Nem pontoztam senkit.

2017. júl. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem itt inkább a vastagság lenne, ami fontosabb szempont. Persze gáz ha ilyen 12cm-es átlag alattival vagy megátkozva, ami mellette még vékony is 3,5cm. Ezt szerintem a nők többsége csalódásként éri meg,ha az új kanjuk kisebb farkú, mint az exük, hisz nincs mivel felvágni a barinők előtt egyrészt, másrészt meg a kis méretecskével küzdhetsz rendesen azért, h a nő érezzen is valami belőle..
2017. júl. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!