Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátom le akarja gyantázni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom le akarja gyantázni a puncimat, néha izgatná, hogy elterelje a figyelmem a fájdalomról. Szerintetek nem megalázó ezt bevállalni?

Figyelt kérdés
Teljes megvilágításban nagy terpeszben a párotok előtt ráadásul szőrösen? Ti ezt hagynátok? Utánna persze szex lenne a jutalom.
2017. júl. 13. 14:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Isten örizzen! A gyanta komoly dolog ott. Fertötleniteni kell, begyulladhar, bevérezhet. Én kb 10 éve gyantáztatom kozmetikussal és csak az uccso 3- ban taláktam profit, aki ugy csinálja, h ne fájjon.

Ha a pasid laikusként nekiesik, olyan fájdalmaz fog vele okozni, h az élettöl is elmegy a kedved, nemhogy a szextöl.

2017. júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az attól függ. " Jutalomszexért" bevállalni, megalázó.
2017. júl. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én benne lennék, ha előtte bemutatja saját magán, hogy tudja a helyes technikát.
2017. júl. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát én nemrég láttam egy műsort, a pasi csinálta a nőnek, 10 cm-es szeméremajak szakadása lett, össze kellett varrni neki.
2017. júl. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 stewie200 ***** válasza:
14: azt meg hogy?
2017. júl. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!