Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Szexelnétek vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szexelnétek vele?

Figyelt kérdés

:D


[link]



2017. júl. 8. 13:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem mondom, hogy az ideálom, de ha most előttem hemperegne így, én bizony ráugranék. Szokták mondani, hogy válogatós "pénisznek" kutyában a helye. :)
2017. júl. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%
Ha valaki megkérdezné, mit jelent a trampli kifejezés, ezt a nőt linkelném be neki.
2017. júl. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Jó cicije van. Jah...
2017. júl. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem. Igénytelen löttyedt test, öreganyó fürdőruha, fiús haj, nagy tokás pofa. Gondolom a nagyibugyi alatt hatalmas szénaboglyával.
2017. júl. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
33%
Miért csak a 45-50 kg-s lányokat lehet megdugni, akik maximum 18 évesek? Aki már középkorú, ne is dugjon? A pasik talán nem lesznek soha idősek, és nem lesznek ráncosak a szilvák?
2017. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
41%
15: Szia! Szó sincs erről, sőt, én személyesen mindig is jobban vonzódtam a 30-as (akár 40-es), nőies idomokkal rendelkező nőkhöz. De Amy Schumer egy megtestesült antinő, ez a képe is jól példázza, miért. Elterülve, széttárt lábakkal, kilógó tamponzsinórral, önelégült mosollyal az arcán... A legtöbb férfit a hányinger kerülget ettől.
2017. júl. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Lehet bunkó duma, de nálam vannak a NŐ-k és vannak "pinás emberek" :-) Na ő a második.
2017. júl. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az a mosoly... az a mosoly... te jó ég :D Mondjatok bármit, de én csak az arca alapján beleszerettem (bár, a teste sem rossz)
2017. júl. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!