Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Szerintetek nagy baj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szerintetek nagy baj ha egy nő előbb elégít ki titeket orálisan, mielőtt szexelnétek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel 5. randin megtörténik az orál, csak 6. randin szex. Komolyan tudnátok venni egy ilyen nőt?
2016. ápr. 23. 01:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2016. ápr. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az orál szinte mindig hamarabb van mint a szex (előjátékként) , de az furcsa, hogy nem egyszerre.
2016. ápr. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem baj! Én örülnék egy ilyen nőnek!
2016. ápr. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Mi a jó abba neki hogy leszo p? Fiuként persze élvezetes, de ha szerelem van nem szeretkezni kéne először, és talán annak részeként kéne ezt? Szerintem fiuk többségét hidegen hagyja ez, én lehet fura vagyok, de vhogy kevésbé tudnám tisztelni ha a nő ezzel indítana. Túl lazára van véve, nem azért írtam, hogy kövesd a példám mert az enyém a ciki vagy fura, a véleményemet írtam le.
2016. ápr. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát, a feleségemmel anno az első randinkon elmentünk egy erdőbe sétálni. Mikor visszaértünk a kocsihoz már sötét volt eléggé, miután beültünk, lehúzta a sliccem és leszopott.

Szex csak a következő randin volt, de mivel több mint 10 éve együtt vagyunk szerintem jó volt ez így :)

2016. ápr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, ha a lány szeretné mért ne :-)
2016. ápr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem is jo nekem is tettszene a dolog

36F

2016. ápr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ezzel semmi bajom.
2016. ápr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem probléma. Miért lenne az? Bármi megengedett ami mindkét félnek jól esik. Szerintem...
2016. ápr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!