Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg olyan nagy kérés,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan nagy kérés, hogy néha ő is kezdeményezzen?

Figyelt kérdés

Szeretném ha néha a barátnőm kezdeményezné a szexet.

Hiába beszéltem már vele erről ő azt mondja, hogy nem szeret kezdeményezni.

Igy mindig én mászok rá.

Szerezi ha nyalom ha kérem akkor ő is csinálja szájjal, de ezt is csak ha kérem.

Tenyleg nagy kérés lenne az ha mondjuk időnként rám mászna, azopna egy kicsit majd lovaglóban folytatnánk ?


2017. júl. 8. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak ti ketten tudjátok megbeszélni.
2017. júl. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pont ez az, hiába beszéljük meg nincs változás.


Csak az érdekelne, hogy ennyire vállalhatatlan dolgot kérek-e.

2017. júl. 8. 01:15
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Lehet,hogy nem kíván azért nem kezdeményez
2017. júl. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vállalhatatlan, de sok dolog gátolhatja benne. Nekem pl a férjem olyan, hogy csak hétvégén mászik rám, és nem azért, mert nem kíván, hanem mert olyan hulla hétköznapokon munka után, hogy eszébe sem jutna kb, csak azon munkálkodik, hogy minél előbb alhasson. De az is lehet, hogy egyszerűen kisebb a szexuális étvágya, mint neked, ilyen is van. És ez nem azt jelenti, hogy nem kíván, hanem, hogy eszébe sem jut.


Mindenképp beszélnetek kellene, de nem úgy, hogy "na cica, térdelj le", hanem kicsit lelkizősebben, megkérdezni, hogy miért nem kezdeményez. Lehet, hogy tök egyszerű oka van, mint fáradtság, kisebb vágy, stb.

2017. júl. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 nemethkaroly ***** válasza:
73%

Nagyon rossz jel ha egy nő nem kezdeményez. Rengeteg oka van, a kapcsolat ellaposodásától a megcsaláson át, a vonzódás elvesztéséig minden.


Főként azért, mert ez csak rosszabb lesz. Mert előbb utóbb nem akar új dolgokat kipróbálni, nem akar annyira szexuálisan nyitott lenni, és nem igazán van úgy egyébként is kedve hozzá. S általában azt a férfiak egy szakítással szokták jutalmazni. Mert egyszerűen élhetetlen a kapcsolat.


Mindenképpen ülj le vele beszélni, komolyan hogy mi a baj. Nagyon fontos. Ha nem akarja komolyan venni, vagy direkt tolja a témát.. szerintem akkor már mindegy.

Esetlegesen érdemes kipróbálni hogy nem kezdeményezzel egyáltalán egy hétig. Akarja ő egyáltalán a szexet?

Érdemes elgondolkodni hogy akarsz-e együtt lenni egy olyan nővel aki nem akarja. Mert most még "hát fáj a szakítás" na de ha már 2 éve együtt vagytok? Akkor milyen?


De ne csak ő re mutogassunk. Biztos hogy mindent jól csinálsz? Kérdezd meg hogy mit szeretne, ha buta vagy hasznavehetetlen a válasz, akkor kérdezd meg a női barátaid. Ő mit szeret. Mitől gerjed be. Csábítsd el a barátnőd, akarja a cerkát.

Izgasd fel látványában, akár szaggal, hangulattal, de hagyd úgy. (nem ujjazás vagy etz)

2017. júl. 8. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Régóta együtt vagyunk, az elején még minden oké volt. Fogamzás gátlót kezdett szedni és gondolom szépen lassan az csökkentette ennyire a libidóját.

Kértem, hogy használjunk inkább gumit, vagy ha ragaszkodik a gyógyszerhez akkor esetleg megkérhetné az orvost, hogy másfajtát írjon fel neki.

Azóta is ugyan azt szedi.


Ha orálisan kényeztetem az szereti és el is megy elég hamar tőle, illetve kutyapózban is élvezi, csak azt nem amikor neki kell mozognia.


Arra hivatkozik, hogy hamar elfárad, de ezt kicsit önző dolognak tartom, amit már mondtam is neki és akkor eldönti, hogy majd ezentúl aktívabb lesz, ami meg is valósul kb a következő alkalomig és onnantól megint semmi.


De ezt nem igazán élvezem így, hogy én mindig adok de szinte soha nem kapok.

2017. júl. 8. 07:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudod vannak olyanok akik szégyenlősek és nem mernek kezdeményezni lehet a csajod is ilyen
2017. júl. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!