Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok aki kijár Balaton...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok aki kijár Balaton Soundra az mire hajlandó?

Figyelt kérdés
Ez egy anonim oldal nyugaton le lehet írni pl eddig mik voltak és hogy mit vállátok be stb .

2017. júl. 4. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bármire.
2017. júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Drogért és belépőért, bármit bevállalnak, még hogy kutya dugja őket azt is. Biztos sokan magukra fognak ismerni!
2017. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyszer egyébként tényleg volt egy riport, név nélkül persze, de ott nem is egy csaj nyilatkozta, hogy belépőért szexelt.
2017. júl. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Bármire hajlandóak, bármire. A legprolibb fesztivál...
2017. júl. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Géntemető az egész!
2017. júl. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Biztosan vannak ilyen emberek is ott, de attól még nem lesz mindenki ribi aki ott van, azért szerintem általánosítani még mindig felesleges.
2017. júl. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Volt már közületek bárki is Balaton Soundon? Nem? Na valaki?Sejtettem..

Hatalmas divat lett fikázni a soundot, meg minden csajt kurv*n*k nézni aki csak berakja oda a lábát, de elárulom nektek, akik úgy beszéltek a Soundról hogy életetekben egy percet nem voltatok ott,hogy semmivel nem erkölcstelenebb hely mint egy Volt, egy Hegyalja fesztivál, vagy egy átlag diszkó Mucsaröcsögén, érdekes módon ezek sosincsenek leszólva.

Megy az agymosás Tibi atyától, Vágvölgyi Noémitől, meg az egész internetes médiától szépen, csak ahhoz kéne felnőni, hogy ne alkossunk véleményt olyan helyről, ahol sosem jártunk.

2017. júl. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

ugyan annyi ribi van mint egy volt, sziget vagy bármilyen fesztiválon, konkrétan szűz 18 körüli lány ismerőseim is mennek/mentek ki rá


a sok kis panelproli aki életében Balatonfüreden is csak egyszer volt 2 napra nem tudom miért fröcsög olyan emberekre meg olyan dologra, amit nem is ismer

2017. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Az arra méltóakkal bármire, az arra nem méltókkal semmire. Unalmas ez az általánosítás. Pénzért fűért bérletért nem mindenki hajlandó szexelni, köztük én se, nem állítom hogy nincs ilyen de szerintem ritka. Az meg hogy most pl én is szexeltem két sráccal, mert akartam, meg bejöttek nehogy bárkinek is probléma legyen. Ez minden fesztiválon bulin vagy discon előfordul. Jól mondták előttem, ha nem jársz ilyenre, akkor ne mondj véleményt róla. Ugyanis senkinek semmi köze hozzá. Abban hogy vannak csajok, pl én is, akik egy két sráccal lefekszenek, nem kapnak érte semmit, nem csalnak meg senkit ne hogy már akkora baj legyen. Nem középkorban élünk, hogy szüzen házasodjunk, szóval abba lehet hagyni az álszenteskedést.
2017. júl. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!