Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok mennyire szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mennyire szeretik kiverni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 4. 21:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretek szopni , de a kiveressel sincs gondom :)
2017. júl. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
a szopizás izgatóbb számomra mint ha csak kiverem neki.
2017. júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik de nem olyan jó mint az orál vagy amikor szexelünk, én csak előjátéknak szeretem.

De tény hogy nincs is érzékem hozzá.

2020. dec. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóképpen az előző válaszolókhoz, én sem nagyon szeretem kiverni. Nem azért, mert kényes vagyok, csak egyszerűen nem tudom, hogy teljesen jól csinálom-e (magamból is kindulva, hogy az még nem elég, ha a csoklómhoz hozzáérnek), míg az orális szexszel már egészen tisztában vagyok.
2021. febr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre, hogy a legtöbben nem igazán vannak oda érte, csak csinálják, mert kell nekünk. A másik dolog, hogy a legtöbb csaj nem is tudja jól csinálni, vagy nagyon szorítja, vagy semennyire, vagy olyan lassan csinálja, hogy elpuhulok közben, vagy rángatja durván. 24f
2021. febr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem de úgyis az lesz hogy a számat is használom :D
2021. febr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
30%
Én csak ruhán keresztül nyúlok hozzá még az elején. Kézzel nem szoktam akkor inkább szex
2021. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Persze, miért ne lehetne helye ugyanúgy a szexuális életben mint az pl az orális szexnek.


Az, hogy nem jól csinálja a másik valahol a férfi hibája is, mert ahány ember annyi fele szokás és igény. Soha nem találkoztam két olyan pasival aki ugyanúgy szerette volna. Gondolatolvasó pedig nem vagyok, ezért nem árt kommunikálni, mindkét fél érdekében.

2021. febr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!