Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok mért kérdezik meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mért kérdezik meg mindig, hogy hány cm a méretem?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok és fejtsétek ki mért kell tudnotok a cmt ?

2017. júl. 4. 00:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Mesélhetnél a volt nőm 160 ne hosszabbak az ujjai (izgató)mint az én kezem nekem 44es lábam van soká nőt 30felett meg.És a lába van vagy 40es de úgy nyúlik a puncija ahh ez egy külön fajta. mondom mutasd mekkora volt a leg...bele a levegőbe rámértem szalagal amit mutatot 22-23 mondom tövig? Tövig...
2017. júl. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
elhiszem amit mondasz de ez elég szélsőség a legtöbb lány kihányná a belét kb. 22 cmnél 2 cmvel rövidebtől is :) és nem olyan jó buli szex elött 20 30 percet nyalni mindig ezért jó hogy vannak ilyen lányok akik birják az ilyet. a láb méret nem vágom hogy jön ide vagy te vagy Frodó ő meg Samu csak átműtette magát ? nekem sok nőm volt ezért van viszonyittási aapom és mind szerint álom pasi vagyok ezt kihasználva tudtam őket magamévá tenni
2017. júl. 6. 19:21
 23/26 anonim ***** válasza:
Oké régről ismerem és 160as nőként majd 40es lába van és neki hosszabb ujjai csak érdekesség hátha korrelál a hüvelymérettel nem biztos,csak érdekes.
2017. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Imádok nyalni az olyan rossz ha egy nő nem kívánja.
2017. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

tőlem 50-60 nőből egyse kérdezte vagy talán egy de az is csak poénból és mindnek jo volt. volt aki azt mondta hú de nagy, volt aki azt hogy a végén majdnem kiesett pedig 17/4,7 cm

ám mind elélvezet jó párszor

2017. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Na az már egy korrekt méret jó hogy ennyivel voltál,van egy érzés gondolom.Minden nő más.Azzal már eléred néha a méhszáj mögötti részt nem?.Amióta 4,5re vastagítottam jobb a szex.44F
2017. júl. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!