Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális érintkezést hányszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális érintkezést hányszor próbáltátok már?

Figyelt kérdés

ÉS melyikőtök élvezte? Alkalmaztatok előtte valami "elővigyázatosságot"?

Mi a véleményetek erről?


2017. júl. 3. 12:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#9! Te igen primitív vagy megint! Kevered a szezont a fazonnal, mivel nem a szagokról, hanem a fertőzésről volt szó...és a szagát a húgynak a karbamid adja!
2017. júl. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
#10: nem láttál még egy női feneket sem közelről (neten kívül) ugye? :-D
2017. júl. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#12! Szerintem te látens meleg vagy, és a a segglyuk szexet meg akarod magyarázni, hogy az teljesen oké, a kakiszexmániáddal együtt..
2017. júl. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#13:

Nem vagyok látens meleg :-P Felvállaltan biszexuális, negyvenes férfi vagyok ;-) A párom (nő) is biszexuális (anál rajongó ;-), akivel rendszeresen csajozunk, pasizunk, swingerezünk együtt ).

Kb. két és fél évtizede élek szexuális szexuális életet gondolom te akkor még nem is éltél), másfél évtizede van nőkkel anális szex teén tapasztalatom, a magam részéről pedig kb. egy évtizede.

Soha senkinek nem volt problémája belőle, semmilyen. Ez mellett vannak perverzióim, a kakiszex az egyik leggyengébb közülök.

Gondolom te is ennyire obejktív tapsztalatokkal tudod alátámasztani az érvelésed és a képzeleted, valamint a neten - mint hiteles forrásokból - összeolvasot elképzeléseidet a szubjektum kizárásával ;-)

2017. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#14! Akkor te nem csak meleg, hanem beteg is vagy, egy beteg, deformált életvitellel, az csak egy dolog, hogy valaki a saját neméhez is vonzódik, de a fekáliára felizgulni, és élvezni a kakiszexet, az mindenképpen a társadalmi igény söpredékének számít, a művelőivel együtt!
2017. júl. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#15: Gondolom 14 éves vagy, akinek csak elméletei vannak a szexről és mindarról, amit jelent :-) ... Nem baj, majdfelnősz :*
2017. júl. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#16! Lehet, hogy gyerek vagyok, de lehet idősebb vagyok mint te és tapasztaltabb..., ez nem tartozik ide, mivel egy egészséges lelkületű igényes ember a kakitól undorodik, nempedig felizgul rá.
2017. júl. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17:

Nem vagy tapasztaltabb és soha nem is leszel :-P

Persze, az én életritmusom, filozófiám, perverzióim nem is követendő példák ... Ezt soha nem mondtam :-P Viszont te kiragadtál pár olyan példát, amelyekről teljes szubojektív tapasztalansággal tényeket próbáltál állítani. Én csak ezek ellen hoztam fel a magam objektív tapasztalatán alapuló tényszerű érveket.

Ha a fenti mondtatot tudod értelmezni, akkor rájöhetsz, hogy nem vagyunk a témában vitapartnerek és felesleges válaszolnod ;-)

2017. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#18! A szellemi színvonalad egyenlő egy 10 éves gyerekével az írásaid alapján. Csak egy gyermeteg idős ember vagy aki okoskodni próbál a fekália izgató hatásáról, a beceneved lehet akár (Kakamatyi)is.

A szarra való felizgulás az egészséges embereket nem érdekli, sőt undorítja, így abban is biztos lehetsz, hogy aki ezeket olvassa, az le fog téged pontozni, mivel mindenki azon a véleményen lesz, hogy a szart tartsd meg magadnak.. Egyébként, ha van gyereked azt csak sajnálni tudom, hogy miket élhet át..., gondolom nutellával eteted, hogy szokja a látványt...:D

2017. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!