Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik együtt éltek és mindkette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik együtt éltek és mindketten dolgoztok, ti hányszor éltek nemi életet egy héten?

Figyelt kérdés

Mert nálunk eléggé lecsökkent, amióta mindketten dolgozunk, kb heti egyszer szoktunk, vagy két hetente. És ami a legfurcsább nekem, hogy annyira nem is hiányzik, pedig pár éve naponta többször se volt elég. Páromat kérdeztem, de azt mondta, ő se vágyik többre, mert fáradt, és ő így boldog. Nekem őszintének tűnt. Egyébként neki nehéz fizikai munkája van, teljesen hihetőnek tartom, hogy nap végére elfárad. Én nem teljesen fizikai munkát végzek, de sokat kell mozognom egy nap így én is elfáradok.


Általában össze szoktunk bújni, és ilyen romantikus dolgok vannak, csak ezután tíz perc és be is alszunk, egy sorozat részt se bírunk már végig nézni este, mert elalszunk rajta, a napi teendők után. Általában hétvégén vannak az együttlétek is, amikor nyugi van, ilyenkor csinálunk programokat is. Tehát nem érzem úgy, hogy hanyagoljuk egymást, csak nem szexelünk már annyiszor.


Ismerőseim folyton arról beszélnek, hogy heti 5-6 alkalommal össze bújnak, nem is alszanak akár, stb stb. 25 fölött ez mennyire jellemző? Én tényleg nem tudom, hogy vágynak rá, én esténként örülök, ha kicsit ülünk a teraszon, beszélgetünk, de aztán álmos leszek. Ez normális?


2017. jún. 23. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Én 27 vagyok, 7-3 közt dolgozom bankszektorban.

Ő 24, 8-4 közt, logisztikai ügyintéző.


Heti 8-10 szex van. Hétköznap nem mindig, nem minden nap, de múlt szombaton 4x csináltuk, ami az én (a férfi) orgazmusait illeti.

Sportolok, relatíve magas a tesztoszteron szintem. Még a heti ennyi mellett is van hogy kiverem egy héten egyszer-kétszer.

2017. jún. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha most ennyi van,akkor max 2-3 év és 0 szex lesz és még pár év a "romantikázás" is 0 lesz.Egy idő után már csak lakótársak lesztek.
2017. jún. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk teljesen változó, van, hogy heti egyszer, és nem is hiányzik, máskor meg este is, reggel is. Még akár azon az áron is, hogy akkor nem alszunk. :)

Mi mindketten rapszodikusan dolgozunk, szóval megesik, hogy csak bezuhanunk az ágyba, vagy ha én dolgozom, párom nem, akkor ő még gépezik hajnalig, és akkor csak addig bújik oda, amíg elalszom.


Nálunk egyébként leginkább a hajnali/reggeli szeretkezések váltak be, mivel marhára álomszusza vagyok, mindig a szükségesnél hamarabb szól az ébresztő, párom meg kihasználja a dolgot. :)


Az alapján egyébként, amit leírtál, az égvilágon semmi gond nincs veletek. Neked jó, a párodnak jó, akkor mi a baj? Attól, hogy mások nyúlmódjára érzik jól magukat, nektek még nem kötelező. :)

Nálunk is sokszor van, hogy egyszerűen jobban esik az összebújás, mint az, hogy még most erőlködjünk a szexen.


27N 32F

2017. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Heti 7-8. Milyen munkát végez pontosan?


30/L 31/f

2017. jún. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nalunk heti 5-7.
2017. jún. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
ha kiverem az beleszámít? Mert ha igen akkor heti 8-10, ha nem akkor heti 0
2017. jún. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Napi 1 minimum. 40N
2017. jún. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én phd hallgató vagyok, a barátnőm középiskolai tanár és így heti 8-10 szex van, nekünk is van teraszon ülős, beszélgetős este, ez a sok zsex főkétn hétvégén jön össze :D hétvégente van h csak elvagyunk egymás mellett


én 24/F párom 26/L

2017. jún. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!