Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan nehéz azt mondani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz azt mondani egy nőnek, hogy "Szeretlek"?

Figyelt kérdés
Szívesen mondok bókokat, dicsérem, de ezt annyira nehezemre esik kimondani.
2017. júl. 2. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert nem úgy érzed,ezért esik nehezedre mondani,mert tulajdonképpen hazudsz neki,mikor kimondod,és magadnak is. Csak akkor miért kell hülyiteni szerencsétlent,miért hazudsz neki,magadnak,tiszta hülye vagy!
2017. júl. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert nem szereted igazán. Muszájból ne mond senkinek sem és ne csapj be senkit ezzel:)
2017. júl. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A férfiaknak még nehezebb...!
2017. júl. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem az első barátnőm volt úgy, hogy nagyon nehezen mondtam neki (és ő is nekem). imádtam, nagyon szerelmes voltam belé, de egyszerűen nehezen jött ki :)
2017. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem pl rossz élményem van ezzel és nem szeretem a szeretlekezést, szintén nehezen jön ki a számon. nincs ezzel semmi baj, vannak kevésbé ömlengő férfiak
2017. júl. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nehezemre nem esik kimondani egy lánynak, ha tényleg szívemből szeretem (mint a jelenlegi barátnőmnek), de nem túl sűrűn került erre sor. Sok könnyűvérű csajszival jártam, így nem is mélyült el annyira az érzelmek, legtöbb esetben szex centrikus volt ezek a kapcsolatok.
2017. júl. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért nehéz kimondani, mert egy olcsó, elcsépelt, kieresedett szó lett, amolyan kötelező gyakorlat minden csenevész, egyhétvégés párkapcsolatban vagy felfokozott pillanatban. A szeretetet, szerelmet bizonytó tettek, főleg amik áldozattal járnak, sokkal többet érnek, azoknak súlya is van. Én is mindig utáltam azt mondani a batátnőmnek, hogy "szeretlek!", inkább a viselkedésemmel elértem, hogy ez kétségtelen legyen számára.
2017. júl. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!