Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, veletek volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, veletek volt már olyan, hogy a párotok meztelen képet kért tőletek és nehezetekre esett ezt a kérést teljesíteni? Ha igen, miért? Hogyan küzdöttétek le ezt a problémát? A párotok hogyan reagált a nemleges válaszra?

Figyelt kérdés

2017. júl. 1. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Tőlem még nem kért ilyet a párom, de ha kérne sem tenném meg. Szeretjük egymást, de ha netán szakítunk, akkor ki tudja mi lesz azokkal a képekkel. És bár nem olyan a párom aki ezzel visszaélne, szerintem nem egészséges az, amikor ilyen képeket osztasz meg magadról, mert nagyon balul sülhet el. Lát eleget meztelenül, ossza be. :D
2017. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ne küldj soha ilyet, sosem tudhatod mi csinálna vele később..
2017. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Minek a meztelen kép? Élőben nem érdekesebb? :D
2017. júl. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Elv, hogy nem küldök senkinek. Még ha alapból ha már a párom az illető, nem feltételezem, hogy visszaélne vele, de akár csak véletlenül is lehetnek kellemetlen pillanatok belőle, ha netán olyan látja, akinek nem kéne. Ezeket az élményeket inkább kihagyom. No ty.
2017. júl. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt és megsértődött rajta. Sokáig nyaggatott vele, de akkor sem mentem bele, nem hiányzott, hogy szakítás után napiszarról köszönjön vissza a kép. (Igen, simán kinéztem belőle, hogy ilyen aljas legyen, nincs minden rendben a lelkében.)

Amúgy idővel felhagyott azzal, hogy ezzel fárasszon. Meg megmondtam neki jó párszor, hogy ha neki meztelen csajos kép kell akkor keressen magának neten.

2017. júl. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd meg a tanácsokat, amit az előző válaszolók írtak és ne küldj képet, mert alkalom adtán visszaélhet vele!!!!!

Ha férfi lennék és szívből szeretném a párom, nem kérnék ilyet tőle, főleg nem úgy, hogy folyamatosan ezzel nyaggatom.

2017. júl. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Ha nincsen rajta az arcod miert ne lehetne kuldeni?
2017. júl. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!