Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan ember, aki minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember, aki minden nap szexel azaz soha nem hagy ki 1 napot se, vagy ha kihagy az is 1 honapba 1-szer, de az is csak azért, mert fáradt nagyon aznap?

Figyelt kérdés
2017. jún. 30. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nálunk napi szinten van szex, ha ki is hagyjuk akkor annak vagy munka az oka, vagy női bajos napok :D
2017. jún. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szinte minden átlagos párkapcsolatban így van a fiataloknál
2017. jún. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8%

Gyerek előtt így volt. Vagy extrém fáradtság miatt hagytunk ki vagy ha el kapott minkett egy hányásos hígfosásos vírus. Most jó ha havi 2x van. Több lenne az igény de ha nem akkor nem

23 N

2017. jún. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Hamarabb meghalnak akik sokat szexxelnek egy kutatás kimutatta, a hirtelen halál is 20 százalékkal megnő.. csak módjával 1hét 2x, inkább a minőség mint mennyiség, de az a 2 mennyország.
2017. jún. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A barátnőm 27 én 26 vagyok, három éve vagyunk együtt, és eddig kb összesen 10-15 nap volt amikor nem szexeltünk de abból 7 azért, mert akkor még a kapcsolatunk elején voltunk, és nekem már előtte volt egy túrám leszervezve haverommal, jeggyel szállással Szlovéniába rafting, hegymászás stb :D

Igaz hozzátartozik a valósághoz, hogy nem végzek fizikai munkát, sosem esek haza hullafáradtan.. és ő sem. Ha nem így lenne akkor biztos lenne olyan hétköznap mikor kihagynánk a tutit. Hétvégente pedig van, hogy 2-3 akár 4 menetet is lenyomunk, mikor melyikőnk mennyire kívánós.

2017. jún. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
az fura, mert én úgy tudom a szex az egészséges, tehát minél több, annál jobb.
2017. jún. 30. 19:04
 7/13 A kérdező kommentje:
ja amúgy meg valakibe minél több a tesztoszteron, annál izmosabb is lehet:D
2017. jún. 30. 19:05
 8/13 anonim ***** válasza:
Megunod mint a huzat, túlzásokba ne essünk, bombázó nőket is unják ..szerelem meg elmúlik.
2017. jún. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10 eves korom ota mindennap kiverem most 32 vagyok
2017. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
na de a 22 év alatt semmi bajod se lett belőle gondolom:d
2017. jún. 30. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!