Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha két fiúval van szexkapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két fiúval van szexkapcsolatom de nem járok egyikkel se akkor az megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
csak az egyik tud a másikról és hihetetlen féltékeny pedig többször közöltem vele h csak ennyi a mi kapcsolatunk és nem értem h miért féltékeny.. Többet érez irántam?
2017. jún. 28. 07:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem tartom megcsalásnak ha nem állapodtatok meg arról hogy csak egymással. Dupla élvezet. Kár hogy féltékeny. Ha nem lenne az csinálhatnátok hármasban is.
2017. jún. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha nem szólsz róla akkor az. Ha tud róla és féltékenykedik, az kit érdekel, ez a megállapodás és kész.
2017. jún. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Hülye vagy mint a segg. Nem az mivel nem vagy párkapcsolatban. Csak akkor tudsz valakit megcsalni ha együtt vagy vele és úgy dugsz másik pasival. Sok eszed van mondhatom de b..szni azt tudsz ész nélkül. Legalább védekezel mind 2 csávóval?
2017. jún. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%

Ez nem megcsalás, ez tisztességtelen qrválkodás.


1) Amelyik tud a másikról, azt lelki nyomorékká teszed (engedd el a szerencsetlent, miért kínzod?!)


2) Amelyik nem tud a másikról, annak hazudsz és megcsalod.


A ribizliméter már az első ponton kiakadt, a második ponton meg elfüstölt.

2017. jún. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

De kerlek, kerdezo, nehany honap mulva n gyere vissza ide, hogy mindegyik pasi csak dugni akar veled, s nem nezik benned a not.

Szerinted ez a ket srac nem pofazza el hogy teged csak ugy megdumalnak, s levarrnak, szadbaelveznek es mennek tovabb? Bizony ezt mar mos is tudjak rola tobben mint szeretned. S kesobb is meg fogjak tudni meg tobben.


A kerdesedre valaszolva: nem megcsalas mert kefelsz. No erzelem, no kapcsolat, szopsz, dugsz, ennyi. A srac hulye, te meg vele kezdesz.

2017. jún. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Q!
2017. jún. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem, ez azt jelenti, hogx egy ribi vagy...hogy ebben neked mi a jó, de hát egészségedre...
2017. jún. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Ha a kérdező fiú lenne most mindenki mondaná, hogy tökös vagy, ez az ezek csak ezt érdemlik. Szánalom, miért ne élvezhetné a szexet ahogy akarja, nem szereti egyiket sem se de szeret kefélni, egészségére
2017. jún. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én annak érezném, igen.
2017. jún. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
62%

Nyolcas valaszolónak igaza van.

Szörnyű ez a kettosmérce. Attól, hogy lány még ő maga had döntse már el kivel szxel és kivel nem. Valamint ezt kapcsolatban teszi vagy sem. Ha neki ez esik jól, rendben, én nem mondom hogy k#rva mert az élvezetért csinálja, mint a legtöbb ember. Most a szex miatt minek kényszerítse bele magát egy kapcsolatba amit nem akar?

Komolyan? Csak akkor feküdhet le valakivel, ha már fel éve járnak? Szánalom ez a gondolkodásmód

Bár kérdező én a helyedben tudatnám a másik sráccal, hogy nem egyedül van, mert ez így elég aljas dolog...így akár már megcsalásnak is mondhatom. Hiszen ő nember tud a másokról, abban a hitben él, hogy csak ő van neked.

És igen, valószínűleg a másik többet érez irántad.

2017. jún. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!