Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Bejön nektek ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Bejön nektek ez a lány, össze jönnétek vele?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Van még több képe is. Én nő vagyok és szerintem gyönyörű, szeretnék így kinézni:(


2017. jún. 27. 19:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép az arca és a teste is egész jó. Bejön de nme hiszem h összejönnék vele mert egy ilyen csaj sok pénzbe van és gondolom hogy olyan elvárásai is vannak mivel így néz ki. Ugyanis bőven tud válogatni a pénzes BMW-s fa$zik közül, és nem egy átlag gyári melós kéne neki...
2017. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
54%
szívessen bele fulladnék a puncijába..
2017. jún. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
#10: Gyk-s profilt használva ignorálod az insta profillal rendelkezőket? Nem érzed az öngólt?
2017. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
39%
nagyon szép, de bennem felmerült egy kérdés: a dereka miért olyan vékony? photoshop vagy anorexiás és műmell, vagy hogy? azt nem tudom értelmezni, hogy befele horpad a hasa, a dereka kb húsz cm, ez nem természetes.
2017. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
73%

most pl ezen a képen:


[link]


ez nekem nem normális derék...

2017. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Egyszer-kétszer(háromszor) megdugnám szívesen, de hogy nem járnék vele, az is biztos.

Ez egy tipikus g***ciputtyony nő, csúnya ez a szakkifejezés, de jobb szót nem találtam rá; arra jó, hogy leszopasd, televágd, aztán továbbállj.

2017. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon buta csaj így kinézetre, szexre se kellene.
2017. jún. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
100%
Már megint a külsőre megyünk....,honnén tudjam de tényleg hogy összejönnék e vele??És ha valami bunkó természetű,vagy még főzni sem tud (mert biztos nem),az ilyet ki kéne kötni egy plázába és otthagyni.
2017. jún. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
26%
14-es minden természetes rajta, jók a génjei, sokat edz és egészségesen étkezik, ezért olyan vékony a dereka. Annál a képnél pedig talán még be is húzza a hasát és úgy van beállítva a szög, hogy a lehető legvékonyabbnak tűnjön, nincs ebbe semmi photoshop.
2017. jún. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Feleségül nem venném, de egy pár alkalommal azért eljátszadoznék vele az ágyban. :)

Egyébként sok sikert abban, hogy elérd ezt a célt. :)

(15 éves fiú vagyok)

2017. jún. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!