Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, hogy ne zavarja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne zavarja barátnőmet az állandó szexuális igényem meg a perverzségem és még meg is kapjam Tőle ezt a fajta kielégülést?

Figyelt kérdés

Eléggé frusztráltnak érzem magam, örülhetek, ha havi egyszer van alkalmam arra, hogy egyáltalán találkozzak vele és amíg nem vagyunk egy légtérben, örülhetek, ha látom Őt skypeon vagy beszélünk facebookon.


Kifejezetten bánt engem az, hogy teljesen bántom Őt azzal, hogy állandóan ezzel jövök. Nem akarom, hogy állandó konfliktus legyen köztünk. Nem akarom se azt, hogy bántva legyen általam, sem pedig azt, hogy ne szüntessem meg az egyetlen általam ismert módon a szörnyű testi kényszert ami minden átmenet nélkül rámjön.


Többször is panaszkodott nekem, hogy már elege van abból, hogy állandóan amikor beszélünk, mindig "ezzel" jövök és ez engem is bánt, mert ha ez rámjön, akkor kb mint ha nem is én lennék. Szeretem Őt, ki akarom Neki fejezni, hogy kívánom is Őt, de emellett Szeretem, Tisztelem, Becsülöm, ráadásul szeretném úgy megkompromisszumozni a dolgot, hogy Ő se legyen "bántva" (zavarja az hogy túlzottan állandóan perverz vagyok), de én se legyek kirekesztve. Fogalmam sincs, hogy kezelhetném a helyzetet.


Senki ne jöjjön az önuralommal meg az ilyenekkel, mert az számomra ismeretlen fogalom és az sose megy nekem olyan nagyon. Megcsalni se akarom, mert a törvény szerint akivel járok csak és kizárólag azzal szabad szexualitásosságosnak lenni, emellett elveim vannak. Úgy vagyok vele, hogy inkább vagyok erőszakos, mintsem hogy megcsaljam Őt.


2017. jún. 27. 11:36
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én miért nem kapok ilyen édi pasit? Aki ennyi mindent megtenne értem, és hűséges és feleségül akar venni????
2017. júl. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!