Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők hogy kezdődik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők hogy kezdődik a vágy hogy kívánjatok a szexet ehez elég egy szituáció egy godolat és fantázia, vagy a testiség csók, simogatás?

Figyelt kérdés
Tehát elöször csak fejben dől el vagy spontan is érzed hogy felizgultál és kívanod ?
2017. jún. 26. 15:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Köszi :D

Lehet én vagyok a legkiéhezetebb :D

Azert a legjobb a válaszom. !

2018. szept. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább spontán jön az érzés és fantáziálással fokozom, de van mikor elfantáziálgatok, és az hozza. Vagy pedig párom érintése, csókja. Vagy nézek, látok, olvasok valamit, és az váltja ki. De ez is szokott fordítva is működni, hogy a már meglévő vágyat fokozom ilyesmivel.
2022. ápr. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy érintés legyen. Elég egy olyan pillantás vagy bók is. Vagy csak egy hanglejtés, nevetès. Vagy ha belèp az intim zónámban. Odahajol vagy mellém térdel, miközben hozzám beszél. Ha nem vonzódok, akkor ilyenkor a hajam szála is égnek áll és minél előbb eltávolodok. De zavaromban kölcsönös vonzalom miatt is kimenekülök, ha forrósodik a helyzet és nem vagyok biztos benne, hogy ő is vonzódik. De ilyenkor már beindul a fantáziám. Ez persze alakuló kapcsolatnál van. Később már sok minden kiválthatja a vágyat. Olyan is volt, hogy nem volt kedvem hozzá, aztán menet közben megjött.
2023. júl. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Van hogy csak fantáziától de van hogy párom érintésétől... a gond az hogy kétnaponta turbófokozatra kapcsol bennem a vágy és előbb utóbb nagyon feszült leszek - a falat kaparom ahogy vki írta 😀
2023. júl. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Vannak napok amikor nagyon be vagyok indulva, tocsogok, és az utcán járva is mindenről az jut eszembe, van, hogy direkt elképzelem a szembejövő embereket intim helyzetekben. Ilyenkor csak egy kiadós maszti segíthet.

Máskor, mikor kevésbé vagyok szexuálisan feszült, akkor csak bizonyos helyzetek, látványok, intim közelség tud beindítani.

2023. júl. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!