Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuális katasztrófák?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális katasztrófák?

Figyelt kérdés

Szexeltetek már olyan pasival, aki azt sem tudja mi fán terem a nő test, a női orgazmus?


Én kifogtam egyet. Nagy csalódás, mert külsőre igazi macsó, nagy dumás, lebeszéli a nőről a bugyit. Gondoltam, hogy valamit kompenzálni akar... dunsztja sincs a női testről. A kisajkak szerinte az egyik csikló és a másik csikló. A nyalás nála abból áll, hogy ráteszi a fejét és utána jobbra balra mozgatja, amiből max aztérzem, hogy szanaszét szúr a borostája de a csiklómon semmit nem érzek. Megszállott híve a puncidörzsölésnek amit ő ujjazásnak hív, de nem a csiklót dörzsöli, hanem akisajkakat,és ez fáj. Rohadtul fáj, és még meglepődik hogy én ezt miért nem élvezem, mert az eddigi barátnőinek sorozatos orgazmusa volt emiatt. Nekem csak kb a háromszorosára dagadt a puncim ettől.


Dugni amúgy tudna, ha nem kérdezné meg minden ötödik lökésnél hogy elélveztem e már.


Nagy csalódás ez a pasi, többet biztos nem szexelek vele.


2017. jún. 26. 11:06
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szexuális katasztrófa? Az öcsém...
2017. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!