Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A feministák miért nem harcoln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feministák miért nem harcolnak azért, hogy a férfiak dolgozhassanak rövidnadrágban?

Figyelt kérdés

Banki alkalmazottaktól elkezdve, buszvezetők, eladók, senki sem lehet rövidnadrágban. Persze a nők lehetnek falatnyi szoknyában.

Napokban olvastam cikket, hogy diákok meg alkalmazottak tiltakoztak úgy asszem angliában, hogy szoknyában mentek dolgozni. :D



2017. jún. 25. 21:41
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

# 10


Térdig érő szoknyát bárhol felvehetnek, de még a combközépig erőért sem fognak szólni nagyon sehol sem.


# 9


Teljesen paradoxon téveszméitek vannak, most akkor nem az egyenjogúság a lényeg? A férfi az legyen férfi és álljon ki a nők jogaiért, na meg a saját jogaiért is, azért ne a nő álljon már ki. :D Most akkor nem kiállunk egymás jogaiért? Hisz egyenjogúságot akarunk.

2017. jún. 25. 22:42
 12/20 anonim ***** válasza:
49%

A nők maguknak harcolták ki a jogaikat, a férfiak ellenében, sokan még börtönbe is mentek érte. Ha erre a férfiak nem képesek, az gáz.

Amúgy meg képesek, hiszen tüntetőleg szoknyában járnak, helyes!

Ahol dress code van, ott a szoknya hosszát is figyelembe veszik. Normális munkahelyen a szoknyahossz adott, ha elnézik a rövidebbet, az azért van, mert férfi a főnök és jó női lábakat akar bámulni. Biztosíthatlak hogy a női főnök az első aki a szoknya hosszát észreveszi és kritizálja.

A feministák kiállnak minden erőszak elszenvedőjéért nemtől függetlenül, kiállnak a melegekért is és mindenkiért akit hátrány ért. A dress code az meg adott, nyilván az adott intézmény vezetőjével kell megtárgyalni az érintetteknek. Nem hinném, hogy ha ilyen tárgyalásra sor kerülne és felkérnének a hölgyeket, nem támogatnák ezt. Ez a kérdés már megint csak arra volt jó, hogy a nőket, azaz a feministákat sározza, illetve a feminizmust összemossa a feminácikkal és azt mutassa, hogy a nők csak magukkal törődnek. Unalmasak vagytok már, és ostobák is. Lehet lepontozni :-)

2017. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

"ha elnézik a rövidebbet, az azért van, mert férfi a főnök"


Előítéletes vagy a férfiakkal szemben, negatívan diszkriminálod őket, nem vagy egyenjogú. Egy normális feminista leköpne téged.


"Biztosíthatlak hogy a női főnök az első aki a szoknya hosszát észreveszi és kritizálja"

"Normális munkahelyen a szoknyahossz adott"


És még te ostobázol mást? Te beteg vagy.

2017. jún. 27. 02:29
 14/20 anonim ***** válasza:

Szerintem te csak felborzolod a kedélyeket és kötekedni akarsz. Pedig jól mondta az előttem válaszoló. Az nem negatív diszkrimináció, hogy a férfiak szívesebben nézegetik a női lábakat. Ez tény. Csak van aki ettől még betartja a szabályokat, van aki nem. A nők is tudnak véteni a szabályok ellen, más területen. Tipikus hibák, noha attól még nem mindenki teszi meg. Az nem vitás, hogy a nők és a férfiak MÁSOK, csak hogy ezek mellett egyellőek is és ettől függetlenül a jogaiknak meg kell maradni.

Tehát az előttem szóló nem akadt bele semmibe és teljesen normális volt, veled ellentétben.

2017. jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
12-es csak éppen a feminizmus eléggé elfogadott, a média állandóan felkapja a híreket és nyomja a sok baromságot, a férfiak jogaiért harcoló meninizmus meg kb vicc tárgya. Igazából hülyeségnek tartom mindkettőt, mert politikai vita tárgya lehet csak a különböző nemeket érintő témák, az hogy ki miben járjon dolgozni(csak maga vagy a munkáltató szabja meg), ki mit gondol a másikról abba senkinek nincs beleszólása.
2017. jún. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem én vagyok a beteg. Egyfelől sehol sem írtam hogy minden férfi főnök ilyen, másfelől van már elég élettapasztalatom, dolgoztam is már pár helyen és a barátaim munkakörülményeit is ismerem. Érdekes módon mindig a hímnemű főnökök (és nem MINDEN hímnemű főnök) azok akik elsiklanak a rövidebb szoknya felett.

Amúgy feminista vagyok, veled ellentétben, bár nem femináci, így hidegen hagy, hogy SZERINTED ki köpne le engem. Szerintem korrekt választ írtam, a te reakciód meg csak a te elmeállapotodról tájékoztat, és igazam volt, tényleg csak balhézni akarsz, mert érvelni nem tudsz. További kellemes estét.

2017. jún. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

# 14


"egyellőek"


:D A feministák ilyen tanulatlanok lennének? Gondolom most jön az a rész, hogy 3 diplomád van. (egy gender-elmélet, egy kommunikáció és egy divat- és luxusmárka-menedzsment :D) De a szemét, elnyomó férfiak átlagosan többet keresnek, mert a szemetek villamosmérnöknek, informatikusnak tanulnak...

Negatívan diszkriminálsz te is, nem vagy egyenjogú.

A logikád szerint a női főnökök engednék a férfiakat boxerben dolgozni, mert a nők szeretik a férfiak farkát nézni.

Ez a mondat hogy hangzik? Egyből felháborodva sikongatnál az utcán, mint egyenjogúságért harcoló, szexizmussal gyanúsított feminista, mi? Pedig ugyan az, amit te mondasz, csak a másik oldalra átfordítva.


# 16


Pedig mentálisan nem minden oké nálad, hogy 2 egyszerű mondatot nem vagy hajlandó felfogni. Te femináci vagy, nem egyenjogúságért harcolsz, hanem kiváltságokért, hisztizel csak. Európában már rég ugyanannyi joga van egy nőnek, mint egy férfinek. Ugyanazok a jogszabályok vonatkoznak rájuk, úgy öltöznek, ahogy akarnak, azt tanulnak, amit akarnak, olyan erkölcstelen szexuális életet élnek, amilyet akarnak... Persze a "gyengébbik nem" kiváltságai mellett, mert akkor már nincs egyenjogúság, mert hát mások vagytok amiről ti nem tehettek, női testtel születtetek.

2017. jún. 27. 20:06
 18/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, te nagyon beteg ember vagy. És nagyon buta is. De nem baj, ettől szép és színes a világ.
2017. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hatalmas érvek te autista, ez a fröcsögésed kb. felért azzal, hogy igazat adtál nekem. Tanácsolom neked a jövőre nézve, hogy ha mentálisan visszamaradott fogyatékos ember vagy, akkor inkább ne kezdj vitába senkivel. És keress egy jó orvost.
2017. jún. 27. 21:39
 20/20 anonim ***** válasza:
Kb. 150 férfi ismerősöm közül még egyik sem jelezte, hogy szeretne rövidnadrágban dolgozni. xD
2017. jún. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!