Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Apakomplexus ellen mit lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexus ellen mit lehet tenni? L

Figyelt kérdés
Pár éve vettem észre, hogy csak az idősebb férfiakat nézem meg és csak ők izgatnak fel.Kicsit zavar, hogy korombeliekkel nem tudok kapcsolatot létesíteni, és barátok/ismerősök is megszólnak,akik tudnak erről,hogy ez nem teljesen normális így.
2017. jún. 19. 10:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában ez még nem apakomplexus, azt megélheted korodbeli, sőt, fiatalabb partnerrel is. Az egészséges viszonyban ti egyenrangú felek vagytok, ez simán lehet ilyen korkülönbséggel is, ha te amúgy a korodnál jóval érettebb személyiség vagy. Más a helyzet, ha neked csak azért tetszik ez a felállás, mert ott kislány lehetsz és atyáskodnak feletted.
2017. jún. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A HETES XDD

ha le akarod ezt küzdeni akkor pszichológus de szerintem az hogy 25-30 évesen a 40esekre buksz nem gáz, szinte az összes nő 5-10 évvel idősebbekre bukik

2017. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Utolsó:nem 30as vagyok,hanem 16 :)
2017. jún. 19. 12:25
 14/18 icu75 ***** válasza:
Nem kell tenned ellene semmit majd kinövöd, addig meg rajtad áll hogy megéled-e vagy elnyomod. Én anno megéltem és bizony nem bánom.
2017. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért a #6-os már nem apakomplexus, hanem nagypapakomplexus... :D

De jó tudni, hogy 28 éves pasiként nem kell a korkülönbség miatt aggódnom, ha már a 14-16 éves lányok 40-60 körüli hapsikra buknak... :D

2017. jún. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy bejön az idősebb korosztály, az még nem biztos, hogy apakomplexus, bár ezt te érzed.

Néhány idősebb férfi engem is beindít, mert egyszerűen baromi szexik tudnak lenni... illetve a közös hangot is hamarabb megtalálni velük.


Engem is megszólnak miatta, de nem kell vele foglalkozni. Nem lehet mindenki ugyanolyan.

2017. jún. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit nem tudsz ellene tenni. Ez olyan hogy nekem hasfétisem van illetve tetszik meg egy két dolog. Nem tudok vele mit kezdeni. Ez van el kell fogadni.20/F
2017. jún. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Itt a gyakorin minden fiatal csaj a 40-50-es pasikat szereti.Érdekes élőben csak pénzért találkoztam ilyenekkel. :) 49/F
2017. dec. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!