Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Apakomplexus ellen mit lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexus ellen mit lehet tenni? L

Figyelt kérdés
Pár éve vettem észre, hogy csak az idősebb férfiakat nézem meg és csak ők izgatnak fel.Kicsit zavar, hogy korombeliekkel nem tudok kapcsolatot létesíteni, és barátok/ismerősök is megszólnak,akik tudnak erről,hogy ez nem teljesen normális így.
2017. jún. 19. 10:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Remélem semmit. Több ilyen lány kellene
2017. jún. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Illetve több,nálam kb 10 évvel idősebb barátom is volt már.
2017. jún. 19. 10:46
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Azért 10 év különbség még nem apakomplexus. Egyszerűen az idősebb, érettebb férfiakra buksz.
2017. jún. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Najó valójában Lajos vagyok és 45 éves. De küldjétek csak a képeket a kukitokról, kis kanos majmok. MUHAHAHA!
2017. jún. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem férfi vagyok:) értelmes válaszokat vártam, de egyelőre "csak" 10 kiéhezett pasi írt, akik könnyű szexre vágynak és azt hiszik megkaphatják. Egy dolog, hogy csak 10 évvel idősebb barátaim voltak eddig, de a 40-es pasikat szoktam megnézni főleg és vonzanak leginkább.
2017. jún. 19. 11:30
 6/18 anonim ***** válasza:
17%

Semmit ez van. Nekem is 60as volt a legidősebb pasim jó anyáméknak nem mutattam be, de ez egy olyan dolog hogy minek járnék a korom beli gyorstüzelőkkel ha lehetek igazi férfiakkal is?

14L

2017. jún. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet semmit tenni az apakomplexus ellen. Max. majd te is leszel 40 és akkor már nem biztos, hogy a 40-es pasik fognak bejönni. Azért nemárt tisztázni, apakomplexusod van-e. Apapótékot keresel vagy csak a férfiakra buksz a kis taknyok helyett? Nemmindegy.
2017. jún. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igazából is-is.
2017. jún. 19. 11:38
 9/18 anonim ***** válasza:

Az én szüleim között 11 év korkülönbség van. Jól megvannak kb 25 éve, felneveltek 3 gyereket és most is jól megy a családi élet és kettejük közt is a dolgok.

Akkor jöttek össze, amikor anya 23 apa 34 volt.


Mi ezzel a baj?


Most nyilván bárkivel ismerkedem, de amikor harmincasként családot akarok majd, én is leginkább egy akkor majd nálam 5-8-12 évvel fiatalabb nőt tudok elképzelni a gyerekeink anyjának.

22/f

2017. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én 20 körül buktam a 40 körüli nőkre, és most is. Igaz hogy ugyanúgy buktam a 18 éves csajokra is és most 35 évesen is bukok rájuk. A szépség és a nőiesség nem korfüggő. A fiatalok szépek az idősebbek meg érettebbek és vonzóbbak szexuálisan. Nincs ezzel az ég-világon semmi gond. Aki meg megszól annak rohadtul semmi köze hozzá. Szerintem te sem írod elő neki hogy mit szeressen.

35F

2017. jún. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!