Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel lehetne izgalmasabb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehetne izgalmasabb a petting?

Figyelt kérdés

Barátommal már egy ideje pettingelünk, viszont orálisan még nem, de megbeszéltük, hogy most már az is szóba jöhet (kölcsönösen). Mivel még nem szexeltünk és egy kis ideig még nem is szeretnék, szeretném feldobni legalább a pettinget.

Arra gondoltam, hogy mi lenne, ha bekötném a szemét és úgy kényeztetném, lehet így izgalmasabb lenne, hogy felerősödnének a többi érzékszervei. Viszont nem vagyok az a domináns típus és kicsit tartok tőle, hogy mégsem élvezné a dolgot. Hogy lehetnêk bátrann? Illetve mit csináljak, hogy tutibiztosan élvezze a helyzetet? Milyen pózban legyek és hogy kezdjem a kényeztetést?


2017. jún. 15. 23:30
 1/4 A kérdező kommentje:
*lehetnék bátrabb
2017. jún. 15. 23:38
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csókolózás közben simitsd végig a mellkasát és a kezed haladjon lejjebb amíg el nem érsz a péniszéhez. Utána kezd el nadmdrágon keresztül simogatni neki. Aztán amikor már szinte könyörög hogy csinálj valamit akkor kezd el puszilgatni a hasát(persze ugy hogy ekozben lekerult a polo meg a nadrág) és haladj egyre lejjebb. Utána kezd el puszilgatni neki a nemi szervét és onnan meg már megy tovább a dolog😉😊amúgy hány éves vagy?
2017. jún. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem az RRR megmondja a tutit.
2017. jún. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) 18 vagyok, ez az első komoly kapcsolatom
2017. jún. 16. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!