Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha anyukaként csak szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha anyukaként csak szexuális kapcsolatot létesitek?

Figyelt kérdés

Annyira próbálkoztam,a tavalyi romba dőlt házasságom óta csak próbálkozom.

Vagy aberáltak találnak be,vagy kifarsolnak a gyerek hallatán.

Nem azt szeretném hogy naponta egymásnak adják a kilincset a férfiak de már vágynék testiségre.


2017. jún. 14. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Addig nem gáz, míg a gyereked nem lát ebből semmit és emiatt nem hanyagolod el őt.

Abban az esetben gáz, ha ő azt látja, hogy x időközönként valaki jön-megy és rá pedig evvel párhuzamosan kevesebb időd, türelmed van.

2017. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az sem mindegy mennyi idős a gyereked és te magad mennyi idős vagy. Leírhattad volna ezeket is, hogy tisztábban lássunk egy kicsit . Sajnos a gyereket nem sokan fogadják el, kivéve, ha elvált a másik fél és ő is hoz egy gyereket magával, ilyen férfit kellene találnod. 38F
2017. jún. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
hát már én is vágyom a testiségre:) ffi
2017. jún. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én is ezt csináltam a válásom után fél évvel, amikor már a falat kapartam szexért. Eljártam otthonról, a gyerekem nem tudott róla, heti egyszer volt találka ugyanazzal a férfivel. Képtelen volnék partnereket válogatni
2017. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem gáz teljesen rendben vagy.

keress értelmes érzéki szeretőt.

2017. jún. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jelentkezem! :-)
2017. jún. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi van jelentkező!! :)
2017. jún. 14. 20:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez az én formám :-( Mindig lemaradok... :-/
2017. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
korodat elárulod ?
2017. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!