Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy pénisszel hogy lehet úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy pénisszel hogy lehet úgy csajozni, hogy ne számítson közszeméremsértésnek?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom, hogy a pénz és a jó külső mellett a nagy péniszre buknak a lányok. Én jelenleg nem lelki társat vagy barátnőt keresnék, hanem szexpartnert. Hol és hogyan tudnék olyan lányokat találni, akik szeretnének szexelni egy nagy pénisszel rendelkező férfivel?


Nehezíti a helyzetemet, hogy sok férfi hazudja nagynak vagy nagyobbnak, a lányok pedig nem néznek bele mindenki gatyájába, hogy igaz-e amit mond.



2017. jún. 14. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az a nagy? Nagyon relatív.
2017. jún. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hát ha csak azzal akarsz csajozni, hogy nagy a farkad, akkor javaslom a szauna helyeket, ahol teljesen meztelenül lehet szaunázni (sok ilyen van, manapság már a meztelenkedés kötelező 1-2 helyen)

Szóval ott van néha olyan nő, aki szép és megfordul és ha tényleg valami különleges darabod van, akkor ott mutogathatod.


Vagy ha akarod, mehetsz szexklubba, ahol pucéron sétálhatsz, hogy mindenki megnézzen.

2017. jún. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Erdekes ez a szelektiv hallas, mert en ezt soha nem hallottam, bar te lehet mas tarsasagban mozogsz, hat van az ugy. A csajoknak a jo dumad a fontos, aztan a kulsod, ha ebbol eggyik sincs akkor a penzed. De meg sose hallottam egy notol, sem, hogy a farokmeret tulsagosan szamitana, sot leginkabb azt hallottam, hogy ne legyen tul nagy mert az mar faj.


De van egy jo hirem, akik nagy peniszt keresnek, mert geneteikalag tagabbak, azok szextarskeresoznek. Ott lehet latni, hogy csak nagy meret erdekli oket.

2017. jún. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A klubokban sok részeg lotyó van, hallottam már olyanról, hogy a csávó közölte hogy 20centi, a csaj szívesen oboázott neki a wc-ben. De jól is kell kinézned hozzá.
2017. jún. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön ide a közszemérem sértés?? Kiveszed a balatoni sétányon, aztán had lobogjon a szélben? Keress bárokban , discoban ocska rib.ncokat, azok talán buknak rád, meg az anakondádra.
2017. jún. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Sokszor hallom, hogy a pénz és a jó külső mellett a nagy péniszre buknak a lányok."


Én ilyet nem nagyon hallok, sőt inkább azt hallom sokszor, hogy a lányok nagy része elsősorban nem péniszméretre utazik, illetve olyat is hallok, hogy a nagyobb mérettől sokan már inkább tartanak, mintsem vágynak rá.


De ha te péniszméret alapján határozod meg magad, akkor szvsz ott már nem csekély önértékelési problémák vannak...

2017. jún. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!