Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz hogy a lányok/nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy a lányok/nők jobban élvezik a szexet mint a fiúk/férfiak?

Figyelt kérdés
Mert sokfelé hallom, hogy a nőknek maga az aktus emberfeletti élvezetet nyújt, a férfiaknak pedig inkább az orgazmus ami mérvedóbb.

2017. jún. 13. 18:29
 1/9 Orultseg123 ***** válasza:

Mindket fel elvezi. Nem tudni melyk jobban.

A noknek sokkal intenzivebb mindket fajta orgazmus (csiklo es huvely) bar sokak tulzasokba esnek, hogy Uristen ez isteni volt. Ilyet meg nem ereztem stb. A ferfiak meg csak csendesen atelik es enyi.

2017. jún. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem igazán élvezem . van orgazmusom de nem értem azt a nagy hűűű ha dolgot az a nagy BUMM-ot. Ezért van az hogy tökéletesen meg vagyok szex nélkül.
2017. jún. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Orultseg123 ***** válasza:
Nekem meg csak huvelyorgazmusom sem volt:)) #2
2017. jún. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De hogy maga az aktus nagyobb élvezetet nyújt a lánxoknak mint a fiúknak.
2017. jún. 13. 18:47
 5/9 Orultseg123 ***** válasza:
Ezt nem tudhatjuk!!!
2017. jún. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
100%-osra senki sem tudhatja, én csak tapasztalatokra, meglátásokra vagyok kíváncsi eziránt.
2017. jún. 13. 18:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok, és élvezem közben is. Sokszor jobban, mint magát az orgazmust.

Az orgazmusról magáról pedig azt szokták mondani, hogy a nőké elnyújtottabb, a férfiaké viszont intenzívebb.

2017. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez jó nagy baromság szerintem:D eleve, gondold el, a férfinak létszükséglete,a nők kibírják simán. persze van, aki nem, de szerintem kevés. én úgy gondolom, mivel a férfinak fonosabb, ők biztos jobban élvezik. számomra kb semleges.
2017. jún. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel nem volt/van/lesz olyan ember aki egyszerre férfi és nő is, ezért soha nem fogjuk megtudni.
2017. jún. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!