Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 22 éves szűz lányként ne is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves szűz lányként ne is álmodjak róla, hogy hasonló korú szűz fiúval veszíthetem el, ugye?

Figyelt kérdés
Manapság már vénlánynak számítok,hogy még szűz vagyok. A fiúk még korábban túl vannak a dolgon.
2017. jún. 12. 23:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

s mi bajod azzal, hogy nem szűzzel veszítsd el? nem mindegy?


amúgy én is szerettem volna szűzzel az elsőt, nem úgy lett, csak majdnem. úgy majdnem, hogy a lány még alig tapasztalt volt. 16 volt a lány, 14 éves kora óta szexelt, mégsem jött bele. még 16 évesen is félénk volt. nem is volt jó, mégcsak el sem élveztem, nemhogy 2 perc alatt, de egyáltalán nem. egy totál szűzzel tán még ilyen se lett volna.

2017. jún. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok szűz de normálisnak tartom magam és meg tudnálak tanítani sokmindenben. :) Szívesen megismernélek, de persze tudom hogy sokan írják ugyanezt.. :/

20F

2017. jún. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
50 privi meg van már? :)
2017. jún. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Na ez a szánalmas. Az értékrendedet feladva dobod el a nőiességedet. (És itt nem arról van szó hogy lefekszel valakivel. Hanem hogy az értékrendet önnmagadat dobod el.)

Írod hogy mert már többen ilyen korban már több partnerrel voltak,párkapcsolatban,meg szexeltek is. Igen? Ha a többiek a kútba ugranak utánuk ugrasz? 22 éves szűz férfi vagyok még,mégsem picsogok (Mint az oldal 80%-a mellesleg..).És veled tuti nem akarnám elveszteni,mert szégyelném utána magam,és mert nekem taszító ha már egy lány/nő ennyire eldobja az értékrendjét. Na és itt meg is válaszoltam hogy miért nem akarnak a TE általad kiszemelt fiúk/férfiak semmit sem tőled! Az meg természetes hogy a lúzerek itt is rád írogatnak meg élőben is ők keresnek fel,mert mindegy nekik csak pi na legyen. Egyébként nem hagyhatnánk már ezt a szűz kérdést? Már kezd nagyon unalmas lenni,hogy mindenki emiatt picsog,és egy normális kérdés sincsen. Szűz vagy? Kit érdekel? Ennyi.

2017. jún. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
A fiúk eleve később veszítik el, huszonéves szűz fiúból is sokkal több van, mint lányból. De ezek többsége azért szűz, mert lúzer.
2017. jún. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem inkább ne álmodozz róla.

Tudod, az csak a romantikus ábrándokban csodálatos egy valami, ha mindketten egyszerre... a valóságban viszont elsőre mindenki hótt béna a szexhez és összevissza szerencsétlenkedik. :)

2017. jún. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Vannak tőled idősebbek is.De sok baj van velük többféle szempontból is.Vagy esztétikailag nem érik el az átlagosnak mondható szintet,esetleg túlsúllyal küzdenek.Vagy túl irreális elvárásokat támasztanak a másik fél felé,illetve egyéb lelki,pszichológiai problémák is felmerülhetnek.Egyébként pedig van tapasztalatom szűz vagy kevésbé tapasztalt lányok bevezetésébe a szexualitás világába.Viszont sok időbe telik náluk mire egyáltalán megbíznak a másikban és ráveszik magukat bármire is épp ezért sok türelem is szükséges hozzájuk.

Mindazonáltal a szüzesség csak egy állapot,nem kell túlmisztifikálni lányok.

2017. jún. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Mert az mitol olyan kulonleges?
2017. jún. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett azóta?
2022. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért öt év alatt már tuti sikerült neki. :D
2022. márc. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!