Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 22 éves szűz lányként ne is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves szűz lányként ne is álmodjak róla, hogy hasonló korú szűz fiúval veszíthetem el, ugye?

Figyelt kérdés
Manapság már vénlánynak számítok,hogy még szűz vagyok. A fiúk még korábban túl vannak a dolgon.
2017. jún. 12. 23:27
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Remélem nem omlik össze a szerver a privátáradattól, míg ezt megírom.

A lányok korábban túl vannak rajta, mert általában a fiú az idősebb.

2017. jún. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
De,simán
2017. jún. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

:D :D 5-öt biztos,hogy kaptam..meg is lepődtem, hogy alig 10 perc alatt mennyi minden történt itt :D



Ramone:

De, tökéletesen elég lenne! Csak nem jön.

Igazából kinézetre átlagosnak mondanám magam,de biztosan sokaknak nem jövök be. Azoknak,akik nekem tetszenek,biztosan XD

Igazából régóta érdekel a dolog. Eleinte persze reménykedtem, hogy majd szerelmes leszek és úgy történnek meg a dolgok. De mostanra rájöttem,hogy akik nekem tetszenek,azoknak én nem.. kezdeményeztem ilyen pasikkal beszélgetést is, és semmi. Nálam csak olyan próbálkoznak általában, akik egyáltalán nem jönnek be, és nem csak külsőleg. Leginkább a lelkileg gyenge, depressziós, vagy az önelégült nagyképűek írnak. Előbbi fiúkkal semmi bajom sincs,szeretnék segíteni nekik, velük általában barátok is leszünk..de úgy érzelmileg és szexuálisan nem vonzanak.Viszont most már úgy érzem, hogy szeretném a testi kapcsolatot, nem kell hozzá feltétlenül párkapcsolat. A korombeliek meg már nem tudom hanyadik párjukkal vannak. Jó lenne hasonszőrűvel lenni.

2017. jún. 12. 23:55
 14/30 anonim ***** válasza:

tele van ez az oldal huszonx éves nyafogó fiúkkal, akik anélkül ajálkoznak fel, hogy tudnák hogy nézel ki.


körülnéztél te itt, mielőtt kiírtad ezt a kapitális baromfiságot, hogy a fiúk már régen túl vannak rajta?


ők sokkal inkább tarthatnak hasonlótól. a jó csajok már túl vannak rajta, szűz meg amúgy sem kéne nekik, aki meg még szűz lány, mégis jól néz ki, akkor úgy gondolják, hogy akkor velük sem fog lefeküdni, stb...

2017. jún. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Itt a probléma,hogy az ember, hogy ismerkedjen így... senkire sincs ez ráírva ( még jó XD)

Nekem kifejezetten imponálna egy szűz fiú.. valószínűleg ezt nem csak most gondolom így, hanem, ha tapasztaltabb leszek, akkor meg már szívesen vezetném be a dolgok rejtelmeibe. Nameg, ha tényleg tetszene/ szeretném, főleg nem érdekelne, hogy csinálta e már valaha vagy nem..Szóval nem értem a lányokat ilyen szempontból. (Meg sok más szempontból sem pedig én is az vagyok.)

2017. jún. 13. 00:00
 16/30 anonim ***** válasza:
Szia! Megírod nekem priviben, hogy merre laksz? :)
2017. jún. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
16-os vagyok.. csak azért kérezem,mert teljesen így vagyok vele én is mint te, csak értelemszerűen fiúba:)
2017. jún. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Semmi katasztrófa nem történt,ne görcsölj ezen !

Ismerkedj,barátkozz,és biztosan lesz párod hamarosan :)

Az életben minden megtörténhet,és annak az ellenkezője is :D

2017. jún. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
bakker, ez a kérdés össze fog itt hozni egykét netes ismerkedést, egy-két szűz fiú - szűz lány szexet, meg egykét zabi gyereket.
2017. jún. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
írjatokszűzlányok40F(nemszűz)
2017. jún. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!