Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az oka annak, hogyha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogyha egy fiatal lánynak az idősebb férfiak jönnek be?

Figyelt kérdés
Tehát olyan 15-20 évvel idősebb a férfi?
2017. jún. 12. 19:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
39%
Apakomplexus + minden nyomorult filmben, amiben 40/50 éves jócskán középkorú férfiszínészek vannak, a női partnerük egy huszonéves színésznő. Ha ezt látod egész életed során, akkor jó, hogy megragad benned, hogy neked nőként vonzónak kell találnod az öregebbeket is.
2017. jún. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Szóval 40 éves koromig inkább ne is csajozzak? Hmm, jó tudni.
2017. jún. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Volt 2 ismerősöm is, mindkettő igen korán vesztette el az édesapját. Tehát ezért is lehet.
2017. jún. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%
Én erős negyvenes pasiként miért nem tudok összefutni egy ilyen lánnyal, nővel? :-(
2017. jún. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mert általában azok már kiegyensúlyozott, férfias férfiak.

Nézz körbe mondjuk a 18-22 év korosztályban. Soknak még nincs kialakulva az ízlésük, havonta változtatják még a véleményüket, még nincs nagyon élettapasztalatuk, ezért eltévedtek, radikálisak a véleményeik. De ezer okuk van. Csak körbenézek a fiatalabb ismerősök körében, és még a 25 évesek is néha el vannak tévedve, nem tudják mit akarnak, szaladnak a felelősség elől, megbízhatatlanok, nagy a szájuk, de néha olyan gyerekesen viselkednek mint a 15 évesek.


Egy nő szemében (akár 15, akár 30) egy erős karakter, egy irányító, egy magabiztos ember sokkal vonzóbb mint egy jóképű, de elveszett srác. Ez van. Ez szép, ez vonzó, ez szexi. És ezért inkább az idősebbek a vonzóbbak, főleg amikor már van egy kis izom a testen, nőtt egy kis borosta, megkeményedett az arc és van egy kiegyensúlyozott megjelenés.


De fordítva is igaz, elég bele gondolni, hogy hány fiatal srác van belezúgva az idősebb, sikeres, karakteres nőkbe.

15 évesen én nem a másik 15 éves lányra vertem a farkam, nem, nekem is a sikeres, top1 nők jöttek be, akik sokszor 30+ok voltak.

2017. jún. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

én 30 vagyok, és imádom a 14-18 korosztályt

F

2017. jún. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!