Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyszerűen nem tudom elhinni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy egy ilyen férfit megkaphatok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ő egy tipikus nőfaló férfi. Teljes mértékben az ideálom.És elméletileg tetszem neki. De én ezt nem tudom elhinni. Miért?
2017. jún. 11. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Most mi abban olyan meglepő ,hogy egyszer meghúz téged?
2017. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Ő egy tipikus nőfaló férfi,: te nem hiszed, hogy megkaphatod, neki nem volt kétsége, hogy megkap majd.

A megtartásról viszont gyanítom mindketten mást gondoltok.

2017. jún. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Pont a nőfaló férfiak azok, akik szintjükhöz képest lejjebb teszik a lécet. Szerencsés esetben külső tekintetében nem kell kompromisszumot tenniük, a többi meg könnyed ismeretségnél nagyon nem számít. Azért azt tudd, hogy a tetszik férfinél nem azt jelenti hogy szerelmes beléd, különlegesnek tart, csak annyit hogy egyszer-párszor szívesen levarrna.
2017. jún. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azért nem tudod elhinni mert nőből vagy, és a nők undorodnak a testüktől, meg utálják magukat és egymást is.

Nem tudjátok hogy egy férfi hogy gondolkodik...

2017. jún. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert ostoba vagy és nem látsz tovább az orrodnál. Nyugi, mire elhiszed, már át is bszott.....
2017. jún. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1.Mert nincs önbizalmad.

2.Ha átment rajtad, maj húz egy képzeletbeli strigulát a dicsőségfalára. Kell ez neked?

2017. jún. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nőkent irom ezt,de el kell szomoritsalak.

Engem szinte csak ilyen palik talaltak meg mire jott az igazi. Tul szep hogy igaz legyen kategoria. Es csak azt akartak. Lenyegtelen mennyire vagy jo no,aki nofalo az az is marad. En azok koze a nok koze sorolom magam akik tenyleg jo nok,tehat egeszseges onbizalmam van,persze vannak nalam szebbek is,de en ugy ereztem akkor is,hogy csak arra kellenek nekik.

Ezt dontsd el te,hogy er e neked egy lepedogyurest felfoghatod ugy is h te hasznalod ki,de ha lelkis vagy inkabb ne probalkozz ,mert tuti belezugsz.

22/N

2017. jún. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
egy nőfaló nagyon jól megtanulja, hogyan hitesse el a lányokkal, hogy megtalálták az igazit. Nem olyan nehéz ez.
2017. jún. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

NŐFALO PASI??!!!

Mi olyan meglepő???!!!!

Az kell neki a mi a lábad közt van és nem te, hogy te milyen buta szőke vagy. :(

Ne aggódj nem vagy egyedül....

Bocsi.

2017. jún. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szőke
2017. jún. 12. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!