Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A puncimra szeretnék tetetni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A puncimra szeretnék tetetni piercinget, de az mennyire zavarna a szexben és élvezetesebb lesz tőle vagy nem érdemes?

Figyelt kérdés
Szép puncim van és azért gondoltam feldobni valamivel. A köldökömben és a nyelvemben is van :) 22/N
2017. jún. 11. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem zavar egyáltalán, én szívesen kényeztetek piercing-es nunikat , nekem tetszik.
2017. jún. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
ha szép puncid van akkor inkább egy nagy fa..al dobd fel....kevés embernek jön be ott lent, ki akar vasat nyalni :D
2017. jún. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy csak díszíteni szeretnéd magad vele, vagy azt akarod, hogy esetleg hasznos is legyen...
2017. jún. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a csiklód előbőrébe tetess,ott nem zavar senkit semmiben,de szexi.
2017. jún. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Számomra taszító az ilyesmi....

25F

2017. jún. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Változó

Van akinek bejön és van aki szerint taszító

2017. jún. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát nyalásnál akár útban is lehet, plusz élvezetet nem hinném hogy okozna. De szerintem ez a te döntésed, ha neked tetszik csináltasd, mert az emberek véleménye úgy is megoszló van akinek tetszik, van akinek nem és van akit nem izgat hogy van-e :) 27/F
2017. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem hulyeseg az intim piercing, de te tudod.
2017. jún. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

attól függ milyen fajtát akarsz. általában nem adnak élvezeti dolgokat ezek a piercingek csak esztétikait. a csikló pc-t élvezet miatt szokták pl. de christina pc-t pl esztétikai okból. :) vagy ajak pc-t

nekem is van. nekem microdermal van, ez is csak esztétikai dolog :) eddig ahány pasival voltam mindegyiknek tetszett.

2017. jún. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem izgató, írj adok tanácsot :)
2017. jún. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!