Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk-lányok: Spermacsók?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok: Spermacsók?

Figyelt kérdés

Gond az, ha orál után simán megcsókolom a páromat úgy, hogy akár még a szájába van a cucc? Izgat érezni a saját ízemet csók közben.


Az őszintét megmondva engem is eddig csak egy lány küldött el mosakodni nyalás után, mert puncis volt a szám, és úgy nem akart csókot. De a többivel puncis szájjal is ugyanúgy nyelveztünk nyalás után, és én sem undorodom magamtól, hogy szopás után elküldjem a fürdőbe. Szóval lehet én vagyok kattant, de nekem az orálhoz ez valamilyen szinten hozzá tartozik.


29/F



#ondó #orális #spermacsók #puncis száj
2017. jún. 11. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát azért a puncis száj az egész más mint a ge.is. kicsi bajod van az tuti.
2017. jún. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%
Mindkettő undorító
2017. jún. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Partner függő.A sajátom nem zavar.Én azt is csináltam ,hogy mikor lecumiztak,mondtam,hogy ne nyelje le és utána egymásnak adogattuk át szájból szájba csókolás közben.Mikor abba hagytuk utána nyelte le.Engem nem zavar.Már nős vagyok,a feleségem meg nem cumizik.51F full heteró vagyok.
2017. jún. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
3-as vagyok.Az én nedűmmel töltött puncit is később kinyalom minden undor nélkül.
2017. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss, de hogy lehet egy olyan nőt elvenni, aki nem cumizik? XD
2017. jún. 11. 13:14
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
A saját és barátnőm testnedvétől nincsen semmi bajom, így simán belefér nálam a testnedves csók egy szeretkezésben (fordítva is működőképes). 26/f, 22/l
2017. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!